İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

dating sitem approved by google

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
selam webmaster arkadaşlar
dating portal sitem google adsense tarafından kabul edildi
üye girişimi yaptim da ayarlari anlayamadim yani orda bir kaç ayar yazisi cikti non us civil mivil anlamadim kaç numarali formu doldurucami
bilen biri varsa yardim etsin teşkler
not:yardimlarinin esirgemeyip bana adsense konusunda ve site tasarimi konusunda yardimlarindn dolayi sevgili krake doştuma teşekkuru borc bilirim.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
adsense kodunu yerleştiricem bir kaç düzenleme yapıcam sonra adiini imzanmda görüceksiniz arkadaşlar

B

BizimMP3

Misafir
ilginç :)..bilmem ne yaptıktan sonr nasıl yardım edebiliriz ki sana ?

O

Ozan@Mp3-tr

Misafir
tax (vergi numarası) ayarlarından bashediyorsan, amerikalı değilim-amerikayla alakam yok de geç..

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sımdı soyle.
eger aldıgın hostıng amerıkadan sa ozaman amerıka ıle alakan olmus oluyor.
oyuzden orda yazanları dıkkatlı okuyalım ve yanlıs yonlerdırme yapmayalım lutfen.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet bende onu düşündügümden kafam karıştı diyorki işiniziin amerika ile herhangi baglantisi varmi bir sürü form var hangisi doldurucagimi şaşırdım ayarlari yapamadim henuz gitti dilde ingilizce sitemin ingilizce adsense kullanan biri yokmu ya

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ben host parami amerikalalira oderim onlar zaten icinden vergi parasini da aliyorlar dolayisi ile googlenin bunlan alakasi yok bence...
ayrica amerika ile isi olmayan mi varki ziyaretcin bile amerikadan der adam sana o zaman ne olcak?

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bilmiyorum adsense yeniyiz bizde birisi bilen varsa cıksın anlatsin olayı krake dostum ada ulaşamiyorum gunlerdir

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aldiginiz host amerikadan ise yada kiraldiginiz server yada cekiniz amerikadaki bir adrese gidiyyor ise bile amerika ile vergi numaranizi verecek bir ALAKANIZ YOK. Onun icin verig numarasanida gerek yok.

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google bunu belirtiyor zaten. amerikada bir firmadan hosting hizmeti aliyor olmaniz sizin amerka baglantili kisi statusune sokmuyor.. Host satin alan kişiler için sorun yok yani..

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya iyide anladik da boş o kadar form var hangi formu doldurucam ben ingilizce adsense kullanan biri soylesin ya

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar,
Ne formundan bahsediyorsunuz? Siz individual olarak başvuru yapıyorsunuz. Amerikadan birşeyler satmıyorsanız (host veya domain satışı gibi örneğin) probleminiz yok.
Foreign publisher with no U.S. Activities formu sizin için uygun. Burada da dolduracak birşey yok zaten sadece ismini doldurup (Adını soyadını) gönder tuşuna bas. İşlem bitmiştir....
Bol kazançlar,

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5