İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Daum devam ediyor

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Daum faciası bu sezonda devam ediyor arkadaşlar.Resmi sitede açıklama geldi , geçmiş olsun.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Akıllıca bir karar bencede.. Hiç sevmesemde, Aykut harcanmasın diye Dauma evet diyorum.Aziz Yıldırım, Daumu teknik direktör gösterip yönetimi Aykut ' a verecek ve başarıyla beraber hem Dauma para ödenmicek hemde Aykut harcanmıcak.. Aferim Aziz Başkan..

Gangstamonu

1
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Bence hala kesin değil beklemekte fayda var. Açıklamalr da net değil ayrıca başarısızlığıns sebebi yollananlar mıydı da yollandılar (Tumani, M.Daum ve biri daha vardı.) Daum'u bir şekilde tazminatsız yollamanın yolunu arıyolar sağlık raporu falan bekliyoruz yazmışlar orda sıkıntı doğarsa kovup FIFA'ya mazeret olarak bildirebilirler :D Sadece teori benimkisi ama ben hala inanmıyorum gelecek sezon takımda olacağını. Ayrıca Zico'nun kardeşi de Zico'dan önce kovulmuştu ardından Zico durmadı o yoksa bende yokum diyip gitti aynısını Daum yapmadı ama :D

metamfetamin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daum tazminatını almadan gitmez. Fenerbahçe yardımcılarını kovarak blöf yaptı ama daum blöfü yemedi :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5