İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Davetim İle Üye Olana 0.50$ Paypal+12 TL vodafone ve türkcell tl

legendd

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Arkadaşlar mail adresinize gönderdiğim link ile üye olan 5 kişiye 0.50$ paypal+12 TL vodafone türkcell TL!Hemen sizde bu fırsattan yararlanmak için mail adresinizi pm yoluyla bana ulaştırın davet linkine tıklayın tüm onaylamaları yapın 12 TL anında hattınızda.! +üye olduktan sonra üye olduğunuz mail adresinizi ve paypal adresinizi pm atarsanız 0.50$ paypalda yolluyorum.

Not: Paypal ve 12 tl kontörden yararlanmak için siteye üye olduktan sonra tüm onaylama işlemlerini yapınız..

foyuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam üye olanlara paralarını yolladın mı ? Benimkini yollamadın.Yollamayacaksan kimse boşuna üye olmasın.

sukru26

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paypal hesabım onaylatılcaktı ilk pm legendd denen şahıs attı.Ben bu kişinin dolandırıcı olduğunu biliyordum ve bamlanmamasını merak ettiğim için kendisiyle 8tl onaylatmasını kabul ettim. Acaba dolandırıcı mı kendi gözümle görüp buraya yazmak istedim msn görüştük ve 5$ hesabına attı bana 10 dk sürer dedi 30 saat geç ti kendisine sordum 1 dk dedim 1 saat oldu ve msn kapattı. Yani 5 paralık dolandırıcının biridir

legendd denen kişiyle iş yapmayın ve yetkililere duyurur bu kişi banlanmassa şüpe duyacağım artık

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5