İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Davetiye Araniyor 80630.com Için

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam istanbulda bir posta koduda sitenin mantıgı ne
TIp da sanki sırmıs gibi saklıyor :)

M

muzikportal

Misafir
geyik, F5 sitesi. boş bişi bence. sachmalık. yan odadan biliyom. diğer makinenin F5 tuşu ölmek üzere.

M

muzikportal

Misafir
SpYTaZz' Alıntı:
Bilemiyecem ama belki k1rolar dolmas1n diye :D Fakirlerle isimiz olmaz mant1g1 var.

Özentilerin toplandığı bi yer. Bence yanlış anlatmaya çalışmışsın.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Neye ozenen insanlarin toplandigi bir yer? Ozenti demek sanirim birseye ozenmeyi belirtiyor. 80630, arkadas bulma (matchmaking) sitelerinden biridir, sadece kalitesiz kullanici profili elemine etme adina sadece icerde uye olan birinin size davetiye yollamasiyla uye olabiliyorsunuz, gmail gibi. Davetiyesiz ve aynisi icin yonja.com.

M

muzikportal

Misafir
Arkadaşım ben oraya üye olmak isteyenlere özenti demiyorumki. Herkez istediği yere üye olmak ister. Herkezin hakkı. Özenti demek normalde olduğundan farklı gözükmek, olduğundan farklı davranmak anlamına gelmektedir. Abasa topluluğu. Ya neyse ya banane isteyen üye olur isteyen olmaz. Ben o şekilde yazan arkadaşa cevap vermek için öyle yazdım.

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
futbol-tr' Alıntı:
üyelerinden bir kaçı:

Serhat Akın, Tuncay Şanlı, Serkan Balcı...

Böyle birşey yok basın açıklaması yapıldı FenerBahçe resmi sitesinde.

F

futbol-tr

Misafir
koskoca fenerbahçe bizim futbolcularımız çöpçatan sitelerine takılıyor diyecek değil ya :D

F

futbol-tr

Misafir
TIP' Alıntı:
futbolcu olunca abaza olunmuyor mu?? futbolcu olmak engelliyor mu bunu?

açıkçası engelliyor adamların 2'şer 3'er sevgilileri var.. sence onlar evcilik mi oynuyo :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi