İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Davetiyeler Nerede

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
En son 2 davetiyem vardı, birini kullandım. Davet ettiğim arkadaş forumda forumda katılımcı bir insan.
1 davetiyem kalmıştı, aylar önce kendi kendine kayboldu.
Ve aylardır davetiye gelecek diye bekliyoruz.
Artık davetiye sadece moderatör ve adminler de mi?

Bu konuda bir açıklama varsa okumadım. Umarım böyle bir başlık açmakla hata etmiyorum.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
gidip geliyormuş davetiyeler yazıyordu geçen bir başlıkta.. takip etmek gerek.. ben daha hiç görmedim..

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
pigeon' Alıntı:
gidip geliyormuş davetiyeler yazıyordu geçen bir başlıkta.. takip etmek gerek.. ben daha hiç görmedim..
Nöbet tutmak lazım o zaman :)
Geldiğinde tepesine binmeliyiz.

D

duyurbeni.com

Misafir
davetiye algoritması cok mantıksız.. 2 aydır 1 tane gelmedi. 2 ay önce 2-3 tane vardı.Gidip geldiği de yok. Admin arkadaşımız isteklerimize neden karşılık vermiyor bi türlü anlamam. Adı üstünde forum herkezin katkısı olsun

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Giriş Tarihi: Jul 2005
Tecrübe Puanı: 3
Katkı Puanı: 14

bu kısımdaki bilgilerinle otomatik dağıtım oluyor :)

banada gelip giden davetiye yok bu aralar hiç uğradığı yok...

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sanırım bu davetiye sistemi ilk çıktığında bende 10 tane vardı biranda hepsi kayboldu birdahada gelmedi. :) kapımız açık bekliyoruz.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar özellikle senior member gold member gibi rütbe aldıgınızda davetiye veriyor.. (en azından ben öyle yorumladm) gold üye olunca baya bi arttı davetiyelerim çünkü..

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senior member olduk gelen giden yok :(
Sitede kayıt tarihi eski olanlara öncelik var herhalde birde tecrübe puanı yüksek olanlara başka bir mantık düşünemiyorum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5