İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Davetiyeli üyelik Out Davetiyesiz üyelik In

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
şu üyelikte biyografi kutusu zorunlu yapılıp, üyelik sizlerinde dediği gibi admin onaylı olabilir bence çok mantıklı.

biyografi kısmınada üyelik sırasında arkadaşlar birşeyler karalasınlar kendileri hakkında en azından foruma üyeliği hak edip etmediği değerlendirilebilir.

R

Rudeboy

Misafir
Nihayet.

İyi bir karar oldu bu. Yaklaşık 1-2 yıldır iyinet'e üye olmaya çalışıyordum fakat bir türlü davetiye alamadım. (Aldıklarımda elime ulaşmamış olabilir)

Hayırlısı.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rudeboy

aramıza hoş geldin...

ancak buradan yeni üye olan büyün arkadaşlara sesleniyorum...

"sen iyinette yenisin galiba" şeklinde cümle kurmamıza fırsat vermeden lütfen kuralları okuyun.. burası "iyinet forumları" biraz daha ciddi biraz daha resmi biraz daha olgun....

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hatırlıyorumda davetiye bulmak için nereleri araştırmıştım :) Ahh eski günler ahhh :)

yaşlanıyoruz tabi :)

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2005te davetiye varmıydı ya? Ben davetiyesiz üye olmuştum.

Ben davetiye ile üye olmuştum. Ve yeni çıkmıştı sanırım kimsede yoktu. Arkadaşımın accountundan girip post kasmıştım davetiye kazanmak için :) Neyse yetkili arkadaşlar bu mesajı görmesin :)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
inşallah forum dolandırıcı dolmaz. şimdi davetiyesiz uyelik acıldığı icin önceden banlanan nekadar dolandırıcı varsa buraya üşüşecek

KingMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok mutlu oldum 1 seneden beri üye olamıyordum teşekkür ederim İyinet

Malatya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence yerinde bir uygulama olmuş.Zaten zaman içinde doğal seleksiyonla iyi olanlar kalır.Eğer üye olup bir şey yazmayan, katkısı olmayan adam ne olacak derseniz onlar da veritabanında 10 kb yer tutar zaten, istendiğinde de silinir kolayca.

Gayet yerinde bir uygulama.Seçilim en başta yapılmamalı, yazılar, katkılar o insanın "ederini" göstermeli diye düşünüyorum.*Steve Jobs'un dediği gibi "noktaları ileriye bakarak birleştiremezsiniz;onları sadece geriye baktığınızda birleştirebilirsiniz.noktaların gelecekte bir şekilde birleşeceğine inanmanız gerekiyor"

*apple, pixar ve next'in kurucusu

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir sistem yapılabilir. 3 ay içinde x kadar rep almayanın üyeliği dondurulur gibisinden. Hem paylaşım artar gibime geliyor

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
birde şöyle birşey var atıyorum cocuklar yada bu işleri bilmeyenlerde buraya üye olucak bilerek yada yanlışlıkla. şöyleki adam google da birşey arattı geyik bölümünden bir konuya rastladı adam üye olucak paso geyik ile uraşacak belkide yada diğer konulara anlasada anlamasada yazıcak diye düşünüyorum hala admin onaylı olmasından yanayım

cawbella

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ufak tefek Sorunlar var ama şuana kadar herşey normal ilerliyor ama beklediğimiz gibi bir patlama oLmadi

PcQoPaT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha kimse bilmiyor öğrenseler gelirler...

Dolandırıcılar dolacak diyor herkes iyiside gelecek kötüsüde gelecek . Önemli olan onları ayıklayabilmektedir ama şuda kesin artık biraz daha dikkat etmek gerecek bazı şeylere.. Herşeyin hayırlısı diyelim...

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen katılıyorum,
biraz önce okuduğum 2 post (aynı başlığa cevap olan 2 post)

1- Abi resmen bana küfür etti bla bla bla
2- Allah belasını versin kıl tüy yün

ve bu arkadaşların toplam mesaj sayıları biri 11 biri 5
ve 2008 kayıtlılar, siz ne demek istediğimi anladınız..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi