İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Davetiyesiz Üye olanlar için... Öneri !

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
benim çok güzel bir önerim var
forum2.iyinet.com gibi birşey açılsın yeni üyeler orada dolaşsın ve oradaki yaptığı paylaşıma göre bu tarafa terfi etsin ve terfi edecek kişiyi her ay burada anketle biz belirleyelim yoksa, bu işin içinden çıkılmaz

KaRaKTeRiM Tebirkler. Bende bu fikri tuttum. Bunun üzerinden bir uygulama bence faydalı olabilir.

Ama uygulaması nasıl olur, zor mu olur ? bunuda düşünmek lazım.

[KONU DIŞI]
Invoker = Invoder

Bu ne yaaaa
[/KONU DIŞI]

Invoker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Ne diyosun sen? İşe yarayan bir mesajın yok tüm mesajların eleştiri, post kasmak için her konuya dalıyorsun. Ayrıca Invoder le aynı kişiyim çünkü o üyeliği yanlış açtım sonra bunu açtım düzelttim. Bidaha iğneleyici birşey söylersen şikayet etcem seni!

Malatya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yagmayok
Cevabın için teşekkür ederim.Evet aslında çok da farklı şeyler düşünüyoruz ve ben de suistimallerden rahatsızım.Fakat yasaklamalar ve sınırlandırmalarla bu işin olmasından da yana değilim.Ne yazık ki kendi halimize kaldığımızda çok da harika işlere imza atmıyoruz, farkındayım ama umutluyum da.

Invoker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
+ http://forum.iyinet.com/members/invoker.html (5 üyelik etti sanırım)

Yahu sen şikayet etsen n'olur, etmesen ne!

Hadi koş şikayet et beni..

Invoder = Invoker = ben .. k yerine d yazmışım yanlış açmışım onu oke? Invoder silinebilir isterlerse..

Ayrıca sen ne küstah bir insansın? Şöyle yazdığın mesajlara bir göz gezdirdimde forumda sataşmadığın insan yok nasıl oluyorda banlanmıyorsun hayret ediyorum. Ayrıca ben şikayet etsem nolur etmesem nolur ne demek? Kendini koyu mavisin diye banlanmıcakmı sanıyosun? Kuralları ihlal et bakalım kapı önüne nasıl koyuyolar seni ...

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Invoder = Invoker = ben .. k yerine d yazmışım yanlış açmışım onu oke? Invoder silinebilir isterlerse..

Ayrıca sen ne küstah bir insansın? Şöyle yazdığın mesajlara bir göz gezdirdimde forumda sataşmadığın insan yok nasıl oluyorda banlanmıyorsun hayret ediyorum. Ayrıca ben şikayet etsem nolur etmesem nolur ne demek? Kendini koyu mavisin diye banlanmıcakmı sanıyosun? Kuralları ihlal et bakalım kapı önüne nasıl koyuyolar seni ...

Herhalde kayıt olurken kurallar kısmını okumamışsınız...
bknz. Kurallarr...

"
Forum Yönetimi tarafından, aynı Kişinin birden fazla Rumuz veya isimle, farklı Kişilermiş gibi aynı Konuda görüş belirttiğini tespit etmesi durumunda, Kişinin tüm Mesajları silinir ve Foruma girişi yasaklanır.Yine buna bağlı olarak aynı Kişinin birden fazla eMail Adresi ile başvurarak farklı isimler ile yazdığının tespit edilmesi durumunda boarda olan Üyeliği derhal silinir.
"

I

Invoder

Misafir
Dediğim gibi Invoker diye aççağıma Invoder diye açmışım. Aynı gün aynı dk.da aldım hatta ikisini hemen düzelttim. Bu üyelik silinsin dedim. Ama yeni üyeyim diye bana niye böyle söylüyon? Artofevil habire laf atıyo bana sadece anakart ban atılsın dedim diye?

Yorum yapmaktamı yasak yani anlamadım?

A

aLi'ce

Misafir
yeni üyeyim yalnız en nihayetinde buraya gelenlerin büyük kısmı bir siteyi yöneten ya da kendine ait bir sitesi olan insanlar...

gelip sadece link ekleyenler çok geçmeden tarihin tozlu sayfalarına karışır giderler...

yani bu doğrultuda bir sınırlama bir yasaklama olması taraftarı değilim...

özgürlük güzel bir şeydir...

aksesuar gibi durmamalı...

yine de haddimi aştı isem özür dilerim...

X

Xman

Misafir
yeni üyeyim yalnız en nihayetinde buraya gelenlerin büyük kısmı bir siteyi yöneten ya da kendine ait bir sitesi olan insanlar...

gelip sadece link ekleyenler çok geçmeden tarihin tozlu sayfalarına karışır giderler...

yani bu doğrultuda bir sınırlama bir yasaklama olması taraftarı değilim...

özgürlük güzel bir şeydir...

aksesuar gibi durmamalı...

yine de haddimi aştı isem özür dilerim...

İyinete hoşgeldin :) özür dilenecek bişey yok düşüncelerini güzel bir şekilde ifade etmişsin :)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Selim orada konuşmamak için buraya yazıyorum...

Sizler kendi açınızdan bakıyorsunuz, 20 kişi olsun sağlam olsun.
Hiç kendinizi iyinet admin yerine koyup olayı düşündünüz mü? Yeni kimse gelmese iyinet ayakta kalabilir mi veya kalacak desteği sağlıyabilirmisiniz?
Hangi birinizin sitesi kapalı,davetiyeli,... Ziyaretçisi ile etkileşimi olmayan siteler tükenmeye mahkumdur.

Selim ben o sayfadaki mesajımda anlatmaya çalıştım. Ben kullanıcı gelmesine kesinlikle karşı değilim ama iyinet'in bi kalitesi olduğunu düşünüyorum. Eğer dizginler sıkı tutulmazsa bu raydan çıkabileceğini düşünüyorum. Onun içinde bazı kısıtlamalar (önlemler) getirilmesi gerekli diye düşünüyorum. . . Forum.iyinet'de bir çöplük olsun istemiyorum... Kaliteden ödün verilmemesi gerekliliğine inanıyorum...

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Selim orada konuşmamak için buraya yazıyorum...

Selim ben o sayfadaki mesajımda anlatmaya çalıştım. Ben kullanıcı gelmesine kesinlikle karşı değilim ama iyinet'in bi kalitesi olduğunu düşünüyorum. Eğer dizginler sıkı tutulmazsa bu raydan çıkabileceğini düşünüyorum. Onun içinde bazı kısıtlamalar (önlemler) getirilmesi gerekli diye düşünüyorum. . . Forum.iyinet'de bir çöplük olsun istemiyorum... Kaliteden ödün verilmemesi gerekliliğine inanıyorum...
Bu konuda iyinetin bir makinisti yok hepimiz makinistiz raydan çıkma olmaz ;)
katılıyorum ve eklemek istiyorum...

Yeni katılan arkadaşlarda zaman içinde yaptıkları hatalar sebebi ile elenerek sonunda geri kalan bize ve kendine faydalı üye olacaktır :)

Sadece yöneticiler daha dikkatli olmalı bu dönemlerde....
artofevil özetlemiş mevzuyu

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Bu konuda iyinetin bir makinisti yok hepimiz makinistiz raydan çıkma olmaz ;)

artofevil özetlemiş mevzuyu

Tabiki sonuçta bizler makinstiz bizler yön vercez :p ama bir mekan ne kadar kalitesiz ise gelen müşterilerde o yönde olacaktır. kaliteli müşterileri çekmesi zorlaşacaktır :=)
Günlük yaşamla kıyaslayabilrisiniz çünkü burası da bir çoğumuzun yaşam alanı...

X

Xman

Misafir
Yarışma için üyelik alanlar işin suyunu çıkarmaya başladılar sadece yarışmaya katılacaklara yarışma konuları dışında mesaj yazma imkanı tanınmasın :(

orhanorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu sistemin nesi varki :) çok yararlı yeni arkadaşlar kazanıyoruz.YEni arkadaşlarımızdan şikayetiniz nedirki arkadaşlar? Bırakın rahatca üye olunsun, birşeyler sorulup paylaşılsın.Forumun durgunuluğunun en önemli nedeni, birşey bilenlerin yazmaması değil bence. Bilmeyenlerin soru sormamasıdır.Soru sorulsa çok güzel cevaplar geliyor, pratikler yapılıyor..

emekliliği gelmiş beceriksiz acemi arkadaşımın :) bu sözleri yeterince net ve anlaşılabilir olduğunu düşünüyorum. Eğer gelişim istiyorsanız problemde olacaktır.Sorun yoksa, problem yoksa gelişemezsiniz. Ben nacizene öğretmenim ve bilirimki eğitimin temelinde bu vardır.Birileri gelişsin istiyorsanız, sorun oluşturursunuz ve çözmesini beklersiniz. Siz şimdi sorunsuz bir forumun gelişeceğini mi legalpara ediyorsunuz. Abuk subuk sorular sormasalar, siz buna çare getiremezsiniz, buna çare getiremezseniz forumunda abuk subuk sorular sorulan bir yönetici çözüm aramak için bu foruma gelmez.Yeterince açık ve net sanırım. Gördüğüm kadarıyla buradaki arkadaşların büyük kısmı bir sitede yönetici . Siz kendi forumunuzda bunu sağlayabiliyormusunuz ki, bunca işten anlayan kişinin olduğu bir yerde sorunlar olmasın.

İyinet ekibine isimleri gibi gösterdikleri iyiniyet için teşekkür ediyorum.

benim çok güzel bir önerim var
forum2.iyinet.com gibi birşey açılsın yeni üyeler orada dolaşsın ve oradaki yaptığı paylaşıma göre bu tarafa terfi etsin ve terfi edecek kişiyi her ay burada anketle biz belirleyelim yoksa, bu işin içinden çıkılmaz

Beni yanlış anlamayın arkadaşlar ben bu foruma bugün üye oldum o yüzden k.bakmayın. Ancak bu mantıkla diyeceğim şudur, forum2 yi an forum3 ve forum 4 gelsin.. Terfi etsinde, bunu senmi belirleyeceksin peki, sen forum 1 desin forum2 deki umrunda olurmu..anketle değil yöneticinin kendisine bırakmak gerekir.Bu forumu ve üyelerini ondan iyi kimse bilemez.Böyle olacak iş değil bunlar.

Selim61' Alıntı:
Bu konuda iyinetin bir makinisti yok hepimiz makinistiz raydan çıkma olmaz

Bu düşüncenden dolayı teşekkür ediyorum selim, yanlış yapan varsa, yöneticiyi aramayın siz müdahale edin, edebsizliğine mani olun , siz doğru cümleler ve doğru telafuzlarla gerekli cevabı verirseniz onun yaptığı edebsizlik herkes tarafından anlaşılır. Yönetim gerekli yerde müdahalesini yapar. Yönetim yetişemezsede benim için sorun yok... ortada bir edebsiz varsa, alacağı edebli cevaplarda olacaktır.

Bir diğer düşüncemde iyinet ekibine, siz sistemi davetiyeli yaparsanız üye olamayanlar kendilerine başka forumlar bulurlar. Daha şimdiden webmaster forumları çoğalmaya başladı. r10 davetiyeli üyelik yapmış. Siz şimdi zannediyormusunuzki ben r10 için sağda solda davetiye arayım.Umrumda olmaz çünkü davetiyesiz sistemi olan bir iyinet var ..Burada paylaşırım bilgilerimi buradan sorarım sorularımı. Davetiye arayacak vaktim yok benim.

Amacım sizleri kırmak değil
olanı anlatabilmek
yanlış anlaşıldıysam k.bakmayın
hedef siz değil edebsizlerdir.

Sodom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
50 mesajı olan konu açarsa, yeni üyelerin %60 ının boş mesaj kasacağını düşünürsek facia olur. Üye alımının kapatılması daha mantıklı geliyor.

Bir bölüm olsun. Orayı sadece 1000 mesaj üstü olanlar görebilsin. Üye olmak isteyenler başvuru yaptığında her başvuru için otomatik olarak anket açılsın. 24 saat süre ile 1000 mesaj üstü olanlar oy kullansın. Kabul edilenler aktif olsun. Edilmeyenler reddedilsin.

Bumber

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tabiki sonuçta bizler makinstiz bizler yön vercez :p
humm, bu konuda biraz yumuşak sert yapalım bakalım,

yağmayok'cum makinistim diye aman ayar mayar vermeye kalkma kimseye ters teper zira senin buraya üye olduğun günü bile hatırlar durumda olan üyeler var hemde yepyeni üye :)

Demem o ki, kimin eski kimin yeni kimin ne bildiğini ancak Allah bilir. :)

saygılarımla şeederim.

edit:arz :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi