İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

db ye bilgi kaydetmiyo ama neden ?

D

dnturkey

Misafir
geçen soruda register_globals olayını sormuştum

onu sağolsun arkadaşların yardımıyla hallettik..

şimdi diğer sorum şu..

xkare scriptini aldım. kurdum bi sürü sorunla karşılaştım onlarla boğuşuyorum. scripti satın aldığım arkadaş bi türlü ulaşamadım... bari burdan sorayım...

scriptteki şu an sorun yeni üyelik açıyorum fakat db ye işlemiyor bunu yani üyelik tamamlanıyor fakat yeni üye olarak görünmüyor ve giriş yapamıyor.

bu sorun neyden kaynaklanabilir ?

yardımlar için şimdiden tşkler...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Kodu gormeden kimse birsey yazamaz. Yuzlerce farkli ihtimal var. Kodu yazan kisiye ulasmak zorundasin ya da bilen birisiyle tum kodu paylasmak durumundasin malesef.

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Angelo' Alıntı:
Kodu gormeden kimse birsey yazamaz. Yuzlerce farkli ihtimal var. Kodu yazan kisiye ulasmak zorundasin ya da bilen birisiyle tum kodu paylasmak durumundasin malesef.

Söylediği son derece dogru, sen form aracılığıyla taşınan değişkenleri kontrol ederek başlayabilirsin. dogru değişkene dogru veri aktarılmıyor yada farklı değişkene bilgi aktarılıyorsa ve sorgu ile kontrol edilmiyorsa bundan kaynaklanabilir. Bir ihtimal :D

F

fenerli

Misafir
dnturkey' Alıntı:
xkare scriptini aldım. kurdum bi sürü sorunla karşılaştım onlarla boğuşuyorum. scripti satın aldığım arkadaş bi türlü ulaşamadım... bari burdan sorayım...
bir sürü sorunla karşılaşıyorum yazmışsınız,
scripti yenimi satın aldınız evet ise aldığınız scriptin desteğini almakta nasıl sorun yaşıyorsunuz anlamıyorum, istediğinizi tam yapmayan bir şeyimi aldınızda farklı şeyler eklemeyemi çalışıyorsunuz veya aldığınız script kullandığınız server ile uyumsuzmuda böyle sorunlar çıkıyor ve baştan kurulumu tam yapamadığınız için mi sorunlar var ?

bu şekilde yazmamın sebebi scripti kurduktan sonra heklenme ihtimalinizin yüksek olduğunu düşünmemdir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5