İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

db yi taşıdım logın olunmuyor?

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
s.a
Db yi taşıdım başka bır alana fakat Logın olunmuyor admıncpyede gıremıyorum. Problem nedır yardımcı olursanız sevınırım.

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer bahsettiğin sorun VB de ise büyük ihtimalle cookielerle ilgili bir sorunun var.

bilgisayarında vbulletin dosyalarının içinde 'do not upload' klasörü vardır onun içindeki 'tools.php' dosyasını ftp de ana dizine ve admincp dizinine upload et.
daha sonra eğer install klasörünün ismini değiştiysen eski haline al yani install yap.

adres çubuğundan http://www.siteninismi.com/forum/admincp/tools.php yi çağır

çıkan sayfada orta kısımda cookie ile ilgili bir yer göreceksin alt alta 2 tanedir önce üsttekini sonra alttakini çalıştır sorunun hallolur.

işlemler bittikten sonra tools.php leri sil ve install klasörünün adını tekrar değiş.

kolay gelsin.

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yardımın için teşekkürler. denemiştim fakat olmadı toolsu çalıştırmak. yedek sanırım arızalı dıye dusundum oda olmadı. Sadece yedek yenı kurulan versıyonla uyusmuyormus o yuzden:) sorunu hallettım;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5