İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

DC++ HUB Hosting

D

deja-vu

Misafir
DC++ HUB Hosting verebılıcek varmı??

yada sunucum uzerıne kurabılıcek varmı ucret karsılıgında

unıx makına

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Önceden satıığım bir kaç yer vardı unix account açıyorum kendileri kurup çalıştırıyordu fakat şu an o tarz müşterim yok gereksinimler nedir sizin için yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım iyi çalışmalar...

D

deja-vu

Misafir
tr de son 1 senedır bu olay yapılmaya calısıldı.ama cogu ste tutturamadı web stemız var ve hub acmak ıstıyoruz
hub da ıcerık olarak
sadece electronıc musıc paylasımı olucak house trıbal vs.. liveset bunun dısında bısı bulunmuycak

unıx makınem var kurulum ıcın gereklı kaynaklar bulunursa yada yapıcak bırı cıkarsa sevınırım.

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yardımcı olmak isterdim Dc++ hubları kuran arkadaşlarla uzun süredir görüşmüyorum ulaşa bilirsem haber veririm iyi çalışmalar..

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 kac sene evel divxplanet'in hub'ini kurmustum, eger işin acil değil ise 17'sinden sonra kurulum yaparız makul bir ücretle.

afiet

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5