İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

DDOS EXPOLİT KORUMALI HOSTİNG ARANIYOR

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ddos attack vs saldırılarından etkilenmeyen hosting aranıyor boyle bir firma onerebilcek arkadaş varmı?

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Saol ama çok pahalı orası kardeş sorun cozulmuyor. Garanti veremıyolar ben garantili saglam arıyorum

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Arkadaşlar dd0s dan etkilenmeyen hosting arıyorum derken 1. olarak kimse bu tür saldıralar yiyen bir websitesini host etmez ve tabiri caizse şutlar.

Ustad size şu sekilde yardimci olabilirim 1. olarak gelen saldırının ne şekilde geldigi bir server kullanılarak yapılıyorsa 2 3 server hatta engellenir. ancak bir botnet saldırısı ile karşı karşıya iseniz PM atarsanız daha detaylı görüşebiliriz.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben her saldırıyı önlerim benim sunucumda saldırılardan etkilenmezsiniz diyen adam yalan söyler.

Saldırı var,saldırı var..Türlü türlü saldırı yöntemi var.Birini önlersiniz diğerini önleyemezsiniz.Belki diğerini de önlersiniz ama vakit alır siteler etkilenir..

Eğer bir müşterinizin sitesi aşırı derecede saldırı alıyorsa ve bu saldırı diğer müşterileri etkiliyorsa bu kez o müşteriyi ister istemez gözden çıkarmak zorunda kalırsınız.

Benim size tavsiyem güzel konfigrasyonlu bir VPS almanız ve bir uzmana bu sunucuyu sitenize göre optimzie ettirmeniz.Ancak bu şekilde sağlıklı bir sonuç alabilirsiniz.

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
valla işimiz mahşere kalmış desenize artık ddosu oyuncak ettilerya hosting firmalarına bişey diyemıyorum ama komple bir degişim gecircekler gibime geliyo 2 gundur arıyorum trde makina yok ya valla ilginc bi durum saolun tekrardan aramaya devam..

Abacus sizede gelince bana sponsor olmustunuz bi ara ircd shell icin ama sonunda papaz olmustuk bilmem hatırladınızmı ?:) saol onerin icin pm ni aldım.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
ben şayet sunucuma güveniyorum ama ddos bu

gelirse gelir yani

ddos dan boşuna korkmuyor millet :)

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Saldırı baya büyük Mywedding saldırı yapanı iyi tanıyorum hatta cogu webmasterde bilir. namlı.... ve suanda bulundugum host dandik bir host deil boyle oldugu halde emiyor saldırınca bandı kardeş derdim buyuk anlıcan.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
böyle bir riske kimse giremez kanımca.

vps de yetmeyecektir.

Sağlam bir dc seçmen lazım öncelikle.

Layer dan bir sunucu alabilirsin.

ev1 kullanmadım ama güvenlik iyi diyorlar

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Giremezse o işi herkes yapmamalı dimi ? dunya kadar host firması var ama hepsi teneke gibi oluyor boyle diyince sen kardeş haksızmıyım bugun bana saldıran yarın sana saldırıcak bedava host ver saldırırım yoksa diye eger bunu hosting işi yapan bundan para kazanan adamlar engelleyemıyorsa bıraksınlar bu işi derim bende.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
haklısın ama hocam bu genel bir sorun..

yani bunu engelleyebilecek bir kişi varsa gelsin görelim :)

yani 1 hosting sağlayıcı ben yapıyorum desede diğerleri yapamasa haklısın ama sektörde bulunan genel bir sorun bu .

Ben yaparım diyorum ama

adam full girişince makinaya ne yapıcaksın :)

illaki istediğini alır ve 1 saat de olsa kesinti olur

ayrıca ne yaparsan yap.İnsan bu .Birşeye hırs yaparsa başarır

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
ev1'den makine alırsanız daha güvende olabilirsiniz.

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ALLAH herkesi ddos dan korusun diyorum valla hostcular düşünsün artık ben buldum bi yer yardımcı olurum saldırı yiyen olursa...

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Alemsiniz ha aslında kesin cozum o artık gunumuzde ddos u bebeler bile biliyor hosting satan firmalar düşünsün valla co tehlike geliyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5