İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ddos Protection for Reseller - imajhost kalitesiyle

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D ddos koruma olur ama copy/paste koruma bulunmuyo galiba ...

Henüz ona bir çözüm üretemedi programcılar :p

DipNot: bari sitenizi yapsaydınız be dostum ... şu kadar yazıyı döktüreceginize önce siteniz ile ilgilenseydinizde görseydi insanlar.
daha güvenilir olmazmıydı ?

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
İngilizce bilmiyorsanız Türkçe yazın.

Saldırı korumalı reseller veya bayi paketi yazsanız en azından protection değil de protected olması gereken yerde siz rezil olmazdınız.

pierrecassi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür ederim Ben sizler gibi mürekkep yalamadım ve işimi layıkıyla yapmaya çalışıyorum ,
İlk Politika yıldırmadır tr de ama olsun saygıyla sizi karşılıyorum.

rastlantı degil.

20 firma ile anlaşıldı ve çok iyi saldırıları karşıladık ilginiz için teşekkürler .

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür ederim Ben sizler gibi mürekkep yalamadım ve işimi layıkıyla yapmaya çalışıyorum ,

rastlantı degil.

20 firma ile anlaşıldı ve çok iyi saldırıları karşıladık ilginiz için teşekkürler .

mürekkep yalamamış olman bir ayıp degildir. benim babam 41 yaşında ilkokul diploması almıştır. ama emrinde 2bin insan çalışır. çoğuda üniversite mezunu ve ona çok saygı duyarlar.

ilk politika (son zamanlarda bilinçlenen kişiler ile birlikte) işini doğru yapman konusunda sana bilgi vermekti. fakat sen lafı nasıl okuduysan orası ile cevap yazıyorsun.
insanlar sana siteni yap. daha şeffaf ol daha açıklayıcı ol demek istemiş.

20 firma ile anlaşmışsın her iki taraf içinde hayırlı olsun.

ama o 20 firmaya şunu soralım.
Daha sitesini bile görmediginiz , ve ne iş yaptığını henüz TAM olarak bilmediginiz kişiler ile anlaşma yaptıkdan sonra
"bu sa sahtekar çıktı... bilmemkim bizi dolandırdı. aman yandık. bittik mahfolduk" mesajlarını neden başlık olarak açarlar foruma ?

Seyhmus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle Merhabalar ;

Kendimi tanıtayım öncelikle.Ben Şeyhmus Yan, Imaj Bilgisayar ve Internet Hizmetleri'nin sahibiyim.Pierrecassi'de ortağımdır.

Şimdi birçok wm forumu olduğu için hergün hepsini kontrol edecek bir vaktim olmadığı için giremedim buraya yada burada konu vs açamadım.Ortağım sağolsun açmış.Bende soru soran arkadaşları bilgilendireyim sistem olarak.

Seyhmus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İngilizce bilmiyorsanız Türkçe yazın.

Saldırı korumalı reseller veya bayi paketi yazsanız en azından protection değil de protected olması gereken yerde siz rezil olmazdınız.

Yanlış yapılan birşey için insan rezil olmaz.Rezil etmek isteyen veya eden rezildir ki rezil etmek istiyor yada o seviyede görüyordur kendini.

Sorunuza gelince hiç googlede arama yaptınız mı ?

http://www.google.com.tr/search?q=d...avclient-ff&ie=UTF-8&rlz=1B3GGGL_trTR237TR237

Gigenet | Proxyshield DDoS Protection for Websites
Armoraid - DDoS Protection services | DDoS Attack | DDoS Mitigation

bunlar hep reziller mi ?

Merak etmeyin biz bilmediğimiz dilde birşeyin açıklamasını yapmayız.Bildiğimiz kadarı ile yaparız.En çok açıklama gereği duyduğum konudur.Şimdi diğer değerli iyinet üyelerinin sorularına gelelim.

Bize nasıl güvenebilirsiniz?

Haklısınız bu platformda tanıtmadık kendimizi fakat 3 yıldan fazladır bu sektörde hizmet veriyor olup 1000+ web site hosting refaranslarımızla yolumuzda ilerliyoruz.

Web siteniz neden yok peki?

Kurumsal olarak kullandığımız www.imaj.net.tr adresi faal durumda.
Fakat www.imajhost.com yapım aşamasında sebebide awbs yeni sürüme geçildiğinden eski sürümdeki temalar ile uyumsuzluk olduğu için yeni bir tema siparişi verdik.

Peki adresiniz neresi vergi levhası , faliyet belgesi , adres tel nerede?

Aslında imaj.net.tr ye girip bakma zahmetinde bulunsaydınız görürdünüz neyse :)

Faliyet belgemiz ;
http://www.imaj.net.tr/images/turktelekom.jpg

Vergi Levhamız ;

http://www.imaj.net.tr/images/vergi.JPG

Adres ve Telefon ;

Adres ;
Turgut Özal Bulvarı Ender 2 Apt. Altı 29/C
Bayramoğlu/DİYARBAKIR

Telefon ; 0412 235 86 89

Hostbul.net yorum adresi ;

http://hostbul.net/imajhost.com

Bazı refaranslarımız ;

http://www.imaj.net.tr/referans.html

iyi forumlar dilerim.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
İşte şimdi bu rezilliktir.

Ddos protection , ddos koruması demektir.

Ddos protection reseller ne demek ?

Durun ben söyleyeyim,ddos korumları reseller demek istediniz ?

Ddos protected reseller başka bir şey galiba.

Şeyhmuz unutmaman gereken şey,sen yokken başkaları vardı.

Seyhmus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir kastınız mı var bana karşı yada bir problemimiz var?Biz demedik ki bizden önce kimsecikler yoktu biz geldik herşey geldi.Konuyu nerden nereye çekiyorsunuz.Bir açık mı yakalamak amacınız nedir ? "for" u eklemedik diye rezil mi oluyoruz şimdi.Tamam biz reziliz özür dileriz.Bir problemimiz var mı diye merak ettim.Nedir bu şiddet celal :)

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
2 satır eleştiri yazılınca hemen bizimle sorununuzmu var demeyi bırakın artık.

Hatanızı kabul etmeyi öğrenin.
X i bilmiyorsan bilmiyorum diyeceksin.
Hala daha 2 mesajdır çeviriyorsun.

Ddos protection for reseller desen ne olur gene uyduramadın.

İki kelime ingilizce bilmiyorsunuz ama buraya gelip janjanlı konular açıyorsunuz.

Allaha şükür burası r10 değil ki fikirlerimizi özgürce yazabiliyoruz.

Orada bir Allahın kulu da çıkıp sorgulamadı sizi değil mi ?

Bir sunucu al onu da belirli sistemlerin arkasına koy yeni sistem diye sat.

Önce bu işi yapana sor,işi yarım yamalak kopyala sonrada yeni bir şeymiş gibi ortaya çıkart.

Milletin sitelerini sandbox a sok. 50 k olsun 50 hit.

Açık açık bilginizi sorgulamak isterdim doğrusu.Acaba 2 kelimeyi bir araya getiremediğiniz halde nasıl oluyorda bu hizmeti veriyorsunuz bu insanlara ?

Seyhmus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdide r10 ile karşılaştırma yapıyorsunuz.Tamam biz ingilizceyi bilmiyoruz ama yanlış konu açmışız bir özel mesaj atamaz mıydınız?Ben her türlü eleştriye açık bir insanım fakat çekememezlik gibi birşey söz konusu sanırım.Biz kimin sitesini sandboxa sokmuşuz.Siz kimsiniz nesiniz bilgimizi sorgulayacaksınız?

Seyhmus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Diğer arkadaşların sorularına oluşan soru işaretlerine gerekli cevap verdiğimi düşünüyorum.Burada siz rahatça hakeret edebiliyorsanız böyle bir platform'da bulunmamıza gerek olduğunu düşünmüyorum.Eğer sizinde bizimle kişisel bir probleminiz var ise [email protected] benim messenger ve mail adresimdir eklersiniz probleminizi gidermek için uğraşırız.

Saygılarımla
iyi forumlar

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Baslik degistirildi. Tartismanin dozunu daha da artirmanin gereksiz olduguna inaniyorum. Sistemi satin alan yada test edenlerde yazarsa daha iyi olur. Bol kazanclar, memnun musteriler.

CaNeRiuM

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
2 satır eleştiri yazılınca hemen bizimle sorununuzmu var demeyi bırakın artık.

Hatanızı kabul etmeyi öğrenin.
X i bilmiyorsan bilmiyorum diyeceksin.
Hala daha 2 mesajdır çeviriyorsun.

Ddos protection for reseller desen ne olur gene uyduramadın.

İki kelime ingilizce bilmiyorsunuz ama buraya gelip janjanlı konular açıyorsunuz.

Allaha şükür burası r10 değil ki fikirlerimizi özgürce yazabiliyoruz.

Orada bir Allahın kulu da çıkıp sorgulamadı sizi değil mi ?

Bir sunucu al onu da belirli sistemlerin arkasına koy yeni sistem diye sat.

Önce bu işi yapana sor,işi yarım yamalak kopyala sonrada yeni bir şeymiş gibi ortaya çıkart.

Milletin sitelerini sandbox a sok. 50 k olsun 50 hit.

Açık açık bilginizi sorgulamak isterdim doğrusu.Acaba 2 kelimeyi bir araya getiremediğiniz halde nasıl oluyorda bu hizmeti veriyorsunuz bu insanlara ?

aynen katılıyorum whmdestek eskiden bu işi çok iyi düzeyde yapan dostlarımdan birisiniz

imajhost'un yaklaşımı yanlış olmuş tmm ddos korumalı olur ama kopyala - yapıştır olayını biraz apartmış olmalısınız burası r10 deil belirteyimde :)

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16

rastlantı degil.

Öncelikle hayırlı, dürüst satışlar.

Diyarbakır'dan bu piyasanın anasını ağlatan çok adam çıktı. Sizin istisna olmanızı dilerim.

Ddos konusunda da birşeyler yazma ihtiyacı duydum. Okur ve ders çıkarmaya çalışırsanız sizin için hayırlı olabilir.

Ddos saldırılarını kesmek bir ölçüde mümkündür. Cisco donanımsal anlamda sektörde başat rolü oynuyor. Donanımsal alt yapıyı kuralları doğru tanımlanmış yazılımsal bir firewall ve doğru optimizasyonla birleştirirseniz büyük oranda saldırıları kesersiniz. ANCAK sitenizi, sunucunuzu dakikalar içerisinde devre dışı bırakıp günlerce yayınını durdurmak mümkün. Bunun için öyle binlerce botnete gerek yok. Bu forumdaki, hiçbir sunucu sahibi, hatta veri merkezi sahibi bana ddos fıs gelir tırıs gider diyemez. Buna ben de dahilim. Ama 30 dakika değil de 1 saat dayanabilirim diyebilir. 2 gün değil de 1 gün kapalı kalırım diyen de olabilir. Ben yemem diyen varsa işi bilmiyordur. Bu nedenle başlangıç noktanız bence ddos yemem olmasın. Kimsenin yememesini dilerim ama yersiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi