İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

DDOS Saldırılarına Çözüm

Hakan Damar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Merhaba,

DDOS saldırılarının büyük çoğunluğunu(%99) engellemekle birlikte basit ve orta seviye heking girişimlerini de filtreliyecek DDOSER çözümü sunmaktayım.

DDOSER Nedir?
Tarafımdan geliştirilmekte olan middleware bir uygulamadır. Server'nızı v.s. hiç bir şeyi değiştirmenize gerek yoktur. Sadece DNS'lerinizi bizim DNS sunucularımız üzerine taşımanız yeterlidir. ISP'ler ve yüksek trafikli siteler için kullanılabilir bir çözümdür.

Cevabı "HAYIR olan sorular;

* Bu sistem veya her hangi bir sistem beni her seviye DDOS saldırısı için %100 korur mu?
* Orta seviye saldırıların üstündeki heking girişimlerinde korur mu?
* Yasa dışı içerik barındıran siteleri kabul ediyor musunuz?
* Bana sponsor olur musunuz?
* Sistem hakkında detaylı bilgiyi PM atar mısın?
* Ortak olabilir miyim?

Çok uzun uzun yazmaya gerek görmüyorum. Sistemin kalitesini ve güvenliğini test etmek için buradan 7/8 yüksek trafikli veya ağır ddos saldırısı altındaki siteleri gecici olarak maximum 1 aylığına sisteme dahil ederek test ettirebilirim.

Deneyin, görün, yorumlayın. Gerisi boş laf olacaktır.

Daha güvenli bir web için çalışıyoruz.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Bu güzel yazı için teşşekurler + repi verdim.

R

RiosenBeq

Misafir
DDos Saldırısına Çözüm

DDos Saldırısına Çözüm Die Birşey Yoktu Aslında Hocam 100 makinadan Saldırı Yaparlarsa yine siteniz çöker anonymus öyle yapıyor cogu saldırıda kaç bintane makinadan.

Hakan Damar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Bizde ona göre deneyimimiz, CDN ve Firewall altı yapımız ile gelen trafiği dağıtabiliyoruz. Tabii ki sisteminize kalkıp 10Gbps ile yükleniyorlarsa değil biz bir çok büyük ISP'de dahil hiç bir şey yapamaz ama bu tür büyük bir saldırıyı kaç tane site alabilir ki? veya o kadar büyük saldırı gücü olan bir grup neden bu tür sitelerle uğraşsın? gibi sorular geliyor aklıma.

Eğer müşteri gerekli yatırımı karşılamayı kabul ederse 10Gbps'de olsa çözüm sunulabilir ama maliyetli olur tabii ki. 10Gbps'in üzerinde bir saldırı şimdiye kadar görmediğim için daha fazlası için bir şey diyemeyeceğim.

Scap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iyi bir firewall donanımı olmadan engellemek zor.

xx_1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DDos Saldırısına Çözüm Die Birşey Yoktu Aslında Hocam 100 makinadan Saldırı Yaparlarsa yine siteniz çöker anonymus öyle yapıyor cogu saldırıda kaç bintane makinadan.

anonymous hikaye lamer topluluğu.
istediği sitelirini getirsinler yarım saat sonra ellerine vereyim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5