İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dedicate Kiralicam Bikonuda yardıma ihtiyacım war

M

Mali

Misafir
merhabalar

şuan bir reseller paketim var 1gb whm panel kullanıyorum

işler ilerledi vps alcaktım ama hemen hemen o paraya dedicate kiralarım diye düşündüm şimdi sadede geleyim

Kiraladım diyelim bunun tr dil paketi kurulumu vs nasıl olcak bana kaçtane panel vercekler kurulumu çokmu zor? kiraladığım zaman bana yardımcı olacak kişiler arıyorum

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Panel bir tane oluyor genelde, panel lisansini da satin alirsan kurup verirler hazir bir sekilde bir sey kurmana gerek kalmaz. IP ve DNS ayarlarini yaparsin bir tek, Turkce dil paketi gibi seyleri kendin yapmak durumundasin onu yapmaz orada kimse, layeredtech bakim hizmeti vermiyor bildigim kadariyla.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sistem ve teknik bilgin iyi olmadan dedicated alımı yapman sana ve bütceni zarar verir. bilgin olsun. kolay gelsin. yukarıda belirtigin sorunlarda bazı panellerin TR dil paketi var bazılarının yok ona göre seçimini yapabilirsin dedicatedı aldıgın yerden.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fdcnin dns serverlarında sürekli problem var ve fdc ilkbahara kadar satış yapmıyor :)

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mali' Alıntı:
merhabalar

şuan bir reseller paketim var 1gb whm panel kullanıyorum

işler ilerledi vps alcaktım ama hemen hemen o paraya dedicate kiralarım diye düşündüm şimdi sadede geleyim

Kiraladım diyelim bunun tr dil paketi kurulumu vs nasıl olcak bana kaçtane panel vercekler kurulumu çokmu zor? kiraladığım zaman bana yardımcı olacak kişiler arıyorum
msn: [email protected]
mutlaka görüşelim yardımcı olabilirim.......... :cool:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5