İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dedicate Name server Hatası(YARDIM)

G

Gusti

Misafir
slmlar

dedicate kiraladım 40gb setup ı ssh tan yapıldı

cpaneli kurdum ama panel ayarlarını yapamadı myani bana verilen ip adreslerini tanımlama felan oluyormuş onları çözemedim

çok büyük menüsü var

redhat+cpanel

bunu normale çevirmek için ne yapmak lazım yada varsıyılana çekmek için ne gerekıor

acilen yardım gerekiyor [email protected]

yani paket açayım kapatayım fantastico vss mailler çalışsın yeterli cidden zor oluyor

parayla çok yüksek fiyata yapıorlar :( tek yapılması gereken nameserver ve iplerin tanıtılması normal hesap açma kapama işlemlerinin yapılması lütfen bilen bir kişi yardımcı oalbilirmi inanın zor durumdayım

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Linux hakkında fazla bilgim yok..
ifconfig yaz bak bakalım orada neler cıkıyor ip olarak..

S

Spy

Misafir
Merhabalar, Gusti..
Mesajında okuduğum kadarıyla NS(NameServers) tanımlaması, IP yapılandırması ve Account(Hesap) açma/kapama yapmak istiyorsun. Eğer hala daha sorunlarına çözüm bulamadıysan sana yardımcı olabilirim. PM(Özel Mesaj) atarsan sana MSN adresimi yollayabilirim. Saygılar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5