İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

dedicate server yönetim

A

Anonymous

Misafir
selamlar.. dedicate server nasıl yönetilir?
bu konu hakkında hiç bilgim yok nerden bilgi alabilirim bir site falan bulamadım. elinde döküman olan varsa benimle paylaşırmı?
isterse ücretiyle alabilirim..

A

Anonymous

Misafir
Bu konuyu biraz da acarmisiniz?

Dedicate server ne oluyor. Ve neye dedicate edilmis? yapmak istediginiz sey nedir? Eger bu konuda bilgimiz varsa elimizden geleni yapmaya calisiriz. Ucret konusunu ise kesinlikle ve kesinlikle uygun gormuyorum. Elimizde varsa dökumani yollariz.

A

Anonymous

Misafir
Dedicated serverlar karsida bulunan hosting firmasinin sana bir bilgisayar tahsis etmesi ve bu bilgisayari sanki kendi serverinmis gibi her sekilde kullanmana olanak vermesi olarak tanimlayabiliriz.Karsidan ulasim secenekleri arasinda telnet, SSH, terminal services , x-windows, web arayuzu gibi uygulamalarla baglanti saglayabilirsin.Bunlardan en yaygini ssh ve terminal services dir.
Ucret olarak ise eger cok buyuk ve karli bir ise girmiyorsan kesinlikle dusunulmeyecek bir secenektir.Zira Dedicated server fiyatlari 50$-500$ + arasinda degisiyor disarida..Turkiye ici dedicated serverlar ise hiz ve bandwith bakimindan cok fakir.
Eger dayha fazla dokuman istiyorsan www.google.com`dan "Dedicated servers" seklinde yapacagin bir arama sana sonuc olarak seceneklerini karsilastirabilecegin yuzlerce sonuc getirecektir.
Kolay gelsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5