İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dedicated alacak Host Firmaları yada Şahısların Dikkatine Burayı Okumadan Almayın

Wishmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Enis Okur en büyük dolandırıcı buralardamı yoksa oda :) Turkweb enisin kitabını mı okudun yoksa

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
enis iyi arkadaşımdır öyle deme :D

antalyadaydı şimdi nerde bilmiyom kayboldu :D

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Turkweb yanlıs anlama ama hic tavsiye etmiyorum.
Çünkü basımda aynı olay var. Adamın biri bayii olsun diye onun aracılıgı ile aldım. O server'larından birisinin parasını ödemediği için, bayii'nin tüm server hesaplarını suspend ediyorlar. Yani sana ulasılamadığı zaman, ve 1 serverin parası odenmediği zaman layered senin hesabındaki tum server'ları suspend ediyor. Su anda bu dert ile uğrasıyorum zaten.

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TurkWeb' Alıntı:
2- konuda ciddi sorulan sorulara cevap verildi
3- Konuyla ilgili 3 arkadaş p.m le sorular sordu cevaplar verildi ayrıca istedikleri serverlarada kavuştular.
Arkadaşlar bu 3 kişi eğer yapay değilse, şimdiden geçmiş olsun diyorum.
Bugün 28 eylül. Bunu yazın bir yere.
Ayrıca soru sorayım Turkweb :
Bir üst mesajımda dedigim gibi ;
diyelimki bu senden makina alan zeki arkadaşlardan birisinin server ödemesi ayın 1. günü.
Ay'ın 1. günü geldi. Eleman yok piyasada. Yani ödeme yapılmadı. O zaman ne olacak. ?
Ben cevabını verebilirim aslında.
Ama senden cevap bekliyorum. Hadi bakiim.

T

TurkWeb

Misafir
ArkadaSYeri' Alıntı:
Arkadaşlar bu 3 kişi eğer yapay değilse, şimdiden geçmiş olsun diyorum.
Bugün 28 eylül. Bunu yazın bir yere.
Ayrıca soru sorayım Turkweb :
Bir üst mesajımda dedigim gibi ;
diyelimki bu senden makina alan zeki arkadaşlardan birisinin server ödemesi ayın 1. günü.
Ay'ın 1. günü geldi. Eleman yok piyasada. Yani ödeme yapılmadı. O zaman ne olacak. ?
Ben cevabını verebilirim aslında.
Ama senden cevap bekliyorum. Hadi bakiim.

Cevap vereyim çok zeki arkadaşım :D

Bu ödemeleri layered a yaptığı için (benimle yada benim çalıştığım firmayla tamamen alakasız) layered ödeme yapılmadığı için elemanın serverini kapatır. Kapama süresi yanlış hatırlamıyorsam 5 gün. 5 gün bekliyor ödeme yapılması için.. daha sonra yapılmassa kapatılıyor. Ayrıca layered de fiyatlar sabittir. ilk aldığınız fiyat 1 yıl kesinlikle değişmez.
Not: daha önceki msjlarımdada belirtmiştim. Sizin paranızı kesinlikle ben almıyorum layered a ödeme yapıyorsunuz. Ben sadece layered le görüşüp firmamızın müşterisi olduğunu belirtiyorum

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TurkWeb' Alıntı:
Cevap vereyim çok zeki arkadaşım :D

Bu ödemeleri layered a yaptığı için (benimle yada benim çalıştığım firmayla tamamen alakasız) layered ödeme yapılmadığı için elemanın serverini kapatır. Kapama süresi yanlış hatırlamıyorsam 5 gün. 5 gün bekliyor ödeme yapılması için.. daha sonra yapılmassa kapatılıyor. Ayrıca layered de fiyatlar sabittir. ilk aldığınız fiyat 1 yıl kesinlikle değişmez.
Not: daha önceki msjlarımdada belirtmiştim. Sizin paranızı kesinlikle ben almıyorum layered a ödeme yapıyorsunuz. Ben sadece layered le görüşüp firmamızın müşterisi olduğunu belirtiyorum
:)
Çok komiksin valla yaw.
Madem layered ile aran bu kadar iyi.

I buy new server : LTSALES #DMW-84066-509
ORDER ID: 5652
Bu server bana ait. Yeni sipariş verdim. Lütfen rica ediverde 95 $ değilde 50, onuda boşver, 75 $ a versinler bana :D :D
Layered bu şekilde resellerimiz yok diyor. Sen, ben bayii'yim diyorsun.
Sana mı inanalım ? Layered'e mi?

Ayrıca ;
Layered'de reseller'den sunucu alırsan, ve parası ödenmezse ;
Hello xxx,

At this time your account with Layered Technologies is delinquent.

We MUST receive payment in full for your overdue invoice and any additional past due invoices within 1 (ONE) day - by tomorrow at 5p.m. Central Standard Time - or your server(s) will be suspended. Our policy is that if any invoice on your account is pastdue, the WHOLE ACCOUNT is delinquent. Therefore, ALL SERVERS WILL BE SUSPENDED.
Böyle bir mail alırsın.
Şu bold yazdığım yer : "Bütün serverleriniz suspend edilecektir." anlamına geliyor.

T

TurkWeb

Misafir
anlama problemin var herhalde senin, yeni server alacağında haber ver yapim sana bi güzellik.. Almadan önce haber vermen lazım ayrıca.. + sana nie güzellik yapacaksam o da ayrı mevzu :mad: ayrıca benim serverlerim niye suspend edilsin + benim layered da serverim yok :D

ArkadaSYeri' Alıntı:
Çok komiksin valla yaw.
Madem layered ile aran bu kadar iyi.

Bu server bana ait. Yeni sipariş verdim. Lütfen rica ediverde 95 $ değilde 50, onuda boşver, 75 $ a versinler bana :D :D
Layered bu şekilde resellerimiz yok diyor. Sen, ben bayii'yim diyorsun.
Sana mı inanalım ? Layered'e mi?

Ayrıca ;
Layered'de reseller'den sunucu alırsan, ve parası ödenmezse ;

Böyle bir mail alırsın.
Şu bold yazdığım yer : "Bütün serverleriniz suspend edilecektir." anlamına geliyor.

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TurkWeb' Alıntı:
anlama problemin var herhalde senin, yeni server alacağında haber ver yapim sana bi güzellik.. Almadan önce haber vermen lazım ayrıca.. + sana nie güzellik yapacaksam o da ayrı mevzu :mad: ayrıca benim serverlerim niye suspend edilsin + benim layered da serverim yok :D
Yok zaten ben siparişi yeni verdim.
Gerçi aracı kullanmak yerine extra 50 / 100 ödemeyi tercih ederim.
Bunun dışında ;
Arkadaşım senin serverin suspend edilir demiyorum. Reseller'in hesabındaki sunucular suspend edilir diyorum. Sende reseller (bayii) felan olmadıgına göre ; haklısın. Senin sunucun suspend edilemez :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5