İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dedicated alacak Host Firmaları yada Şahısların Dikkatine Burayı Okumadan Almayın

T

TurkWeb

Misafir
Arkadaşlar benim şirketime ait http://www.layeredtech.com/ ana bayiliği bulunuyor. yani layered den alacağınız birçok serveri ben nerdeyse yarı fiyatına temin edebiliyorum (serverine göre) isteyene aracı olup çok daha ucuza almasını sağlayabilirim. Amacım kar etmek değildir, server satmıyorum yani.. sadece layered den daha ucuza server almanızı sağlayabilirim. O nedenle fatura yada teknik destek vermem. Layered den gelen faturayı isterseniz size iletebilirim (fatura gelirse), teknik desteğide oradan alabilirsiniz. isteyenler topic altından ulaşsınlar. Özellikle hosting firmaları toplu alımlarda çok daha ucuza temin edebilirler.

not: Layered ana bayiliği tr de 2 şirkette mevcut. Bu 2 şirkette türkiyenin önde gelen ve ABD de bayilikleri olan bilgisayar şirketleri. Sorusu olanı cevaplamaya çalışırım

D

debraallentompson

Misafir
Ana bayilik filan olayı yok layeredda, maximum sunucuyu %20 indirimli alırsınız, ama layered arada süper kampanyalar yapar, onlara denk gelirsen çok indirim olur...

T

TurkWeb

Misafir
debraallentompson' Alıntı:
Ana bayilik filan olayı yok layeredda, maximum sunucuyu %20 indirimli alırsınız, ama layered arada süper kampanyalar yapar, onlara denk gelirsen çok indirim olur...

Çok biliyon, ben geri kalanını cebimden verip sana ucuz verecek değilim ya bayilik olmasa nie böyle bişey yapayım? boş konuşma arkadaşım yok mok nah yok

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TurkWeb' Alıntı:
Çok biliyon, ben geri kalanını cebimden verip sana ucuz verecek değilim ya bayilik olmasa nie böyle bişey yapayım? boş konuşma arkadaşım yok mok nah yok
şşşt uslu ol bayimi kızdırma ;)

helal bayi sana ama birazdaha seviyeli

T

TurkWeb

Misafir
h4x0r' Alıntı:
şşşt uslu ol bayimi kızdırma ;)

helal bayi sana ama birazdaha seviyeli

Muhaha yerim bayisini, isteyene yardım ederim gerisinede karışmam. zaten ordan dediğim gibi kar beklemiyorum öyle türk webmastera hayrımız dokunsun. ama böyle çok bilmişler çıkıyo ya beni hasta ediyor. Zevk için millete cebimden para verip server vericem sanki adamın mantığa bak :D:D

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sende haklısın ama bu işte üslup çok önemlidir

burada birçok kişi bu tür konuşmaların yüzünden senden soğudu

iyi türkçe konuşmak herşey demek değil örnek savcı eokur ama genede bi ciddiyet olmalı dimi ;)

T

TurkWeb

Misafir
h4x0r' Alıntı:
sende haklısın ama bu işte üslup çok önemlidir

burada birçok kişi bu tür konuşmaların yüzünden senden soğudu

iyi türkçe konuşmak herşey demek değil örnek savcı eokur ama genede bi ciddiyet olmalı dimi ;)

Şimdi şöyle bir durum var, burada birçok insan birbiriyle ciddi üsluplarla maytap geçiyor. Ve kimse birbirine yardım etmiyor birçok konuda.. Haa yardım edenlerde var arada tek tük ama genel olarak herkes maytap geçme derdinde.. Bende diyorumki hem size yardımcı olayım (lafım sana değil zeynel) hemde maytapımızı geçip eğlenelim.. Ama başkaları gibi sırf maytap geçip eğlenince daha iyi oluyosun burda :D Benim bu işten kazanç beklentim yok çünkü allaha şükür çok param var, en azından bana yetçek kadar :) zaten 50-100 dolarlık bi serverdan kaç para kazanabilirsinki 10-20 dolar. Onun içinde burda uğraşmaya değmez. Yani yardım etmek için yaptığımı azcık düşünen anlar ama millet bok atma derdinde :eek:

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ok sen ne yaptığını biliyosan salla milleti ;) dostça uyarayım dedim ama sen işini bilirsin elbet

T

TurkWeb

Misafir
h4x0r' Alıntı:
ok sen ne yaptığını biliyosan salla milleti ;) dostça uyarayım dedim ama sen işini bilirsin elbet

eywallah dostum, türkiyede insanlar şuna inanmış " kimse kimseye karşılıksız yardım etmez " herkez bu mantıkla düşündüğü için ben ve ya benim gibi düşünüpde gelin size karşılıksız yardım edeyim diyenlere suçluymuş yada dolandırıcıymış gibi bakılıyor çok garip :D ama insanlarında bi suçu yok onlara bu düşünceyi aşılayan zihniyetin ben taaaaaa ..... :cool:

comma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sağlayabileceğiniz birkaç fiyat yazabilirmisiniz acaba?

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar lutfen boyle ustun zeka gecinenlere inanmayin. Kesinle gelin sizi bir kidiklayayim diyor. Arkadasi suclamadan once kesinle emin olmak icinde layeredtech lede gorustum. Is te gelen cevap:
------------------------------
Layeredtech den mail (ingilizcelerinide yazdim inanmayanlar icin):
Arkadas Turkiyeden iki ana bayilikted bahsediyor
Layered tech diyorki bu konuda:
"none of our resellers know who all of our other resellers are - that is confidential information, so that person would not know if we do have any other resellers in that country, and if so, how many others."

Yani diyorki biz bu tur bilgileri paylasmayiz, o kisi Turkiyeden kac tane bayilik var bilmesine imkan yok, kac tane oldugunu bile.
---------------------------------------
Arkadas yayi yariya indirim yapabilecegini soyluyor, buna layered tech in cevabi:
"Basically, it is a volume-based program. As you purchase more servers, the discount
increases. After you purchase more than 2 servers, you will receive 1/2 off all
setup fees and the following discounts (on hardware only).

The discounts are as follows:

1 server = No Discount
2-4 servers = 5% Discount
5-9 servers = 8% Discount
10-24 servers = 10% Discount
25-49 servers = 15% Discount
50+ servers = 20% Discount

Again, discounts are on HARDWARE ONLY and are based on the number of Active servers
in your account."

Goruldugu gibi yuzde 50 indirim yok, indirimde sadece ve sadece hardwarede. Yani bandwith gibi olaylarda hic indirim yok. Layered tech yuzde 50 indirim zaten veremez cunku kendilerinin kar marginleri zaten dusun yuzde 50 ye zarar ederler

--------------------------
Layered tech ayrica dediki:
"if you had their company name, we could let you know if they are in fact a reseller of ours."

Yani eger sirketinin ismini veririsen layeredtech bize ne oldugunu soyleyecek. Ver kendi adini bana yada sirketinin adini eger layeredtech derse bizim onunla bir anlasmamiz var ben burdan ozur dileyecegim.

Lutfen arkadaslar boylelerine inanmayin. Forumlarda bunlar gibiler artti, vede kesinlikle vede kesinlikle banlanmalari lazin. Modlar forumlari daha cok kontrol etmeli bence.

D

debraallentompson

Misafir
Siz ilkokula filan takılın oradaki bebeler yutar bu türkiye bayisiyiz olaylarını :) Helal yani hergün değişik bir taktik ile insanları çarpmayı düşünüyorsunuz. Firma adınızı verin de bir sorayım layered'a gerçekten bayi misiniz diye?

Gerçi konuşmasını bile bilmeyen insanlardan dolandırıcılık dışında ne beklenirki Bakınız: Surkent.

D

debraallentompson

Misafir
TurkWeb' Alıntı:
Dolandırmak için ucuz veriyorum diyeceksin bu kadar basit. Layered'ın fiyatları indirimleri belli, cebinden verip satmayacağına göre dolandıracaksın milleti...

D

debraallentompson

Misafir
"teknik desteğide oradan alabilirsiniz" demişsin layered vermediği teknik desteği de satacaksın. Donanım sorunları ve sunucunun açılmasını engelleyen sorunlar dışında hiçbirisine layered karışmaz. Adı üstünde Self Managed. Yalan yanlış vaadlerle insanları kandırmayın artık!

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
TurkWeb' Alıntı:

palavracı herifler yine ortalıkta dolaşmaya başladınız..yarı fiyatına alabiliyorsun ha..sahte cc ile mi?

comma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
debraallentompson' Alıntı:
"teknik desteğide oradan alabilirsiniz" demişsin layered vermediği teknik desteği de satacaksın. Donanım sorunları ve sunucunun açılmasını engelleyen sorunlar dışında hiçbirisine layered karışmaz. Adı üstünde Self Managed. Yalan yanlış vaadlerle insanları kandırmayın artık!

+ resellerlarından aldığınız sunucularda layered sizi muhatap bile almaz, "kimden aldıysan ona git" der.

T

TurkWeb

Misafir
kardeşim salakmısınız nesiniz, parayı ben almıcamki gene layered e yollıcanız. size hiçbirşey demiyorum

R

realus

Misafir
TurkWeb' Alıntı:
kardeşim salakmısınız nesiniz, parayı ben almıcamki gene layered e yollıcanız. size hiçbirşey demiyorum

Burada bir salak var ama görünen o ki o salak ta sensin. Adam Layeredtech e e-maill atıp sormuş cevabını yukarıya yazmış. Dahada konuşuyorsun.

T

TurkWeb

Misafir
realus' Alıntı:
Burada bir salak var ama görünen o ki o salak ta sensin. Adam Layeredtech e e-maill atıp sormuş cevabını yukarıya yazmış. Dahada konuşuyorsun.

al bi salak daha.. layered den ne cevap gelecekki, tabi yok dicekler zaten kaç yere resellerlik veriyorlar sanıyosun? senin gibi her elini kolunu sallayıp giden alabiliyo olsa ohoo

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5