İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dedicated aldım win2003 ve plesk haricinde neler kurmalıyım?

Kalpyeri.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar. Ben bir Dedicated aldım plesk panel ve win2003 yüklü güvenlik ve gereksinimler neler? ve hangi programları kurmalıyım. Yada bunu anlatan bir adres biliomusunuz? Yardımcı olursanız minettar kalırım. Saygılar...

phiberoptic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bazı bileşenler var örneğin jmail v.s. gibi listesini tam olarak hatırlamıyorum. Sanırım toplam 60 küsür tane bileşen var....

MKB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir sunucu almak artık çok kolay ama bu sunucuyu yönetmek çok çok daha zor ve incelik isteyen bir konu.

Kalpyeri.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet host satışı için almadık zaten. Sadece kendi webimizi barındıracak. 2-3 ay daha kalsam sunucu kadar para ödeyecektik. Mecburen aldık. İlginize teşekkür ederim arkadaşlar.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
program,bileşen kurarken dikkatli olmanı öneririm..bazı firmalar kullanıcı hatalarına pek iyi yaklaşmıyor..ek ücret ödemek zorunda kalabilirsin herhangi bir şeyde.. :)

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aspupload aspjpg asptear jmail gibi bileşenlerden tam sürüm nerden bulabilirim veya elinde olan varmı? dağıtılanlar hep deneme sürümü? :cool:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5