İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dedicated alınacaktır.Teklifi veya önerisi olan varsa görüşelim

crazyboy__

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar güvenilir bir dedicated almak istiyorum önereceğiniz bir yer veya teklif verebilecek olan varsa görüşelim.Yalnız güvenlik ve teknik destek sorunsuz olmalıdır.Sunucu windows olacaktır.disk 60- 80 gb olsa yeter trafikde 1000gb yeterli şimdilik

Maverick

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bir adet windows makinam var onuda cesur.net ten aldım. Cesur.net benim gibi işletim sistemine tam hakim olmayanlar için ideal bir yer. Ellerinden geleni yapıyorlar.

Tavsiye ederim cesur.net i.

Başkada aklıma gelen ev1 var ama pahalı. Layered dan uzak dur derim

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
crazyboy__' Alıntı:
Arkadaşlar güvenilir bir dedicated almak istiyorum önereceğiniz bir yer veya teklif verebilecek olan varsa görüşelim.Yalnız güvenlik ve teknik destek sorunsuz olmalıdır.Sunucu windows olacaktır.disk 60- 80 gb olsa yeter trafikde 1000gb yeterli şimdilik
pm attım görüşelim

crazyboy__

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teklif ve önerileriniz için teşekkürler bir arkadaş ile anlaştık ondan aldık

P

Pco

Misafir
Layeredtech ile aranızda bir sorunmu oldu?
Olduysa anlatırmısn?

T

TR1Servers

Misafir
Layeredtech zamanında benimde sornum oldu. Benim arkadaşım aldı onunda sorunu oldu...

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Layeredtech baya guvenilir 1 yer kendi reklamını yapmak icin boyle basit işlere girmeyelim tr1servers benim 2 makinem var gram sorun yok 4 aydır?

T

TR1Servers

Misafir
Kendi reklamımı yapmıyorum reklamı çok sevseydim forum'a reklam verirdim zaten, ben olanları söylüyorum. Kimsenin ekmeğinde gözümüz yok allah'a şükür, gözümüz olsaydı başka yollardan işlerimizi hallederdik ...

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
layered unmanaged biyer oldugu icin makine yonetimi bilmeyen cok sikinti ceker ilk serverimi ordan almistim. hiz sorunu yok makineler guzel, ucuz, DC savvis zaten.

bi ara gnaxta dell sunucu kampanyasi vardi cok ucuza amd opteron aldim suan gnaxtayim.

P

Pco

Misafir
yani ezzi.net iyi diyorsun :) ordan hiç almadım dedicated diyer bir çok firmadan aldım en son vps aldım ev1servers.net ten berbat birşey
tavsiye etmem.

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bende angelo ve labina dedim 2 side bugun var olup yarın kacacak insanlar degil labina dan kim ne sekilde sorun yasamıssa yazsın bakalım oyle kirlet iz kalsın olmaz

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkcerap' Alıntı:
evet bende angelo ve labina dedim 2 side bugun var olup yarın kacacak insanlar degil labina dan kim ne sekilde sorun yasamıssa yazsın bakalım oyle kirlet iz kalsın olmaz

Labina ile çalışıyorum.Son derece memnunum ;)

D

doLob

Misafir
SLiM_BoY' Alıntı:
Labina ile çalışıyorum.Son derece memnunum ;)
yukarida layerd le calisiyon sorunun yok labinayla calisiyon sorun yok baska calistigin varmi veya calismadigin kaldimi: )

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
doLob' Alıntı:
yukarida layerd le calisiyon sorunun yok labinayla calisiyon sorun yok baska calistigin varmi veya calismadigin kaldimi: )

Labina nere ile çalışıyordu ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5