İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dedicated Almayı Düşünüyorum Nereyi Önerirsiniz ?

C

[CRUEL]

Misafir
Arkadaşlar 1 hafta oldu nixcon yok yenileme var yok şu yok bu oyalıyor.
başka biyer arıyorum. türk olursa iyi olur ingilizcem yok yoksa yurt dışıyla çalışıcam yapamıyorum. türk bir firma arıyorum nereyi önerirsiniz?

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
sen bi ara reklamda verecektin ne oldu o reklama ?

J

jumana

Misafir
cruel

senin gibi nixcondan alacaktım bekledim ne gelen ne giden var :)

[email protected] ekle msnde görüşelim uygun fiyata türkçe destek alırız sanada ben aldım.Kullanıyorum şuan

bAd_bOy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet bende Teknoserver'ı önerebilirim. Sorunsuz hizmet ve destek verebiliyorlar.

HTservers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tüm kurulum,ayar,güvenlik çözümleri,panel ayarları ve kurulumu yapılarak teslim edilir.Sunucular yurtdışı kaynaklı ama türkçe destek olarak biz destek veriyoruz.Destek konusunda sıkıntı yaşamazsın.

http://www.htservers.net/iletisim.php
Herhangi biriyle iletişime geçerseniz yardımcı oluruz ;)

N

nudembilisim

Misafir
Merhaba;
Dedicated almayı düşünüyorsan tr'de iki yer öneririm Sinan bey Vital Hosting vit.com.tr veya Semih bey TeknoAs Limited Şirketi teknoserver.net.Alanlarında uzman kişilerdir.

Saygılarımızla.

trickster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çiklet İletişimi öneririm... www.ciklet.com.tr Sistemnet Telekom alt yapısıyla kendi HP ML serisi sunucularını kiralıyorlar. gayet memnunum kendilerinden...

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Çiklet İletişimi öneririm... www.ciklet.com.tr Sistemnet Telekom alt yapısıyla kendi HP ML serisi sunucularını kiralıyorlar. gayet memnunum kendilerinden...

com.tr dili nedir bu sitenin
What is çiklet?
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Cras vulputate arcu ut risus vulputate adipiscing. Proin varius, eros ac eleifend semper, sapien ipsum pretium sapien, a ultricies arcu elit a elit. Proin massa. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos. Sed venenatis ullamcorper risus. lisanssızam dapibus interdum neque. Vivamus adipiscing. Praesent lorem ligula, vulputate quis, euismod vitae, sodales fermentum, tortor. Vivamus iaculis. Phasellus scelerisque. Suspendisse potenti. Ut auctor tellus eget lectus. Curabitur in lectus quis purus aliquet blandit. lisanssıza facilisi. Vestibulum rhoncus ante a elit. In dolor leo, imperdiet vitae, consequat non, rutrum in, neque.
başlıgının altındakileri okuyamadım. sitede 4 mevsim birden yaşanıyor eng,tr,...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5