İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dedicated Arıyorum. Hangi Dc Den alayım ?

hostingsat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar bir hek grup tarafından sunucumuzun tüm sifreleri içerikleri çalındı içerisindeki sitelerimize hek basıldı

arastırdım dc deki bir eleman para yemiş bende sunucumu degistirmek istiyorum hangi dc den nasıl bir sunucu alayım bilgi verirseniz sevinirim

bekliyorum cevapları

akineroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
6000 den fazla sitemizin host edildiği.22 adet firmamıza ait sunucun bulunduğu bundan öncede bir çok firma ile çalıştık nixcon,teklan,sistemnet,dgn ama şunu diyim NAYMANLI gibisini görmedin şuanda kadar tek kesinti yaşamadık.Şuna inanabilirsin cep telefonlarız çalmıyor.
Eğer bir profesyonel tavsiyesi istersen naymanli.net.tr burada SERDAR bey var kendisi ile görüş emin ol elinden fazlasını yapmaya hazır bir bilişimci.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5