İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dedicated Lazım

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilgili arkadaşların yardımına ihtiyacım var.
sadece kendi kullanımım için dedicated lazım.

işlemci ve ram önemli değil. keza ikisine de fazla ihtiyacım olmayacak.

limitsiz band.
en az 100gb disk

whm+cpanel+Setup ve diğr gerekli tool lar dahil.

nereleri önerirsiniz?
hizmetiniz varsa tekliflerinizi buradan yazabilir misiniz?

M

Makro Servers

Misafir
Merhaba sağlam limitsiz bişeyler istiyorsan forumdan DarXis ile görüş msn adresi [email protected] bu işin en eskilerinden bilgisine ve güvenilirliğine hi kimsenin lafı olamaz şuanda sanırım kampanyalarıda var ben bi görüş derim

S

sinangunay

Misafir
Merhaba,
Madem CPU & RAM önemli değil,
size VPS çözümlerimizden sunabilirim...

Opteron 145 / 3 (1 sunucuda Max. 3 VPS )
512 mb ram
100 gb hdd
Unmetered bandwidth
Windows / Linux seçenekleri
Plesk TR limitsiz
Almanya lokasyonlu sunucular.

60$/ay
600$/yıl

msn: [email protected]

İyi çalışmalar.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben de demin Okan Bey le görüştüm, gerçekten çok ilgili, daha hizmet satın almadık ama şimdiden herkesin aynı kişiyi neden tavsiye ettiğini anlayabiliyorum

M

Makro Servers

Misafir
ZIPPKIN' Alıntı:
ben de demin Okan Bey le görüştüm, gerçekten çok ilgili, daha hizmet satın almadık ama şimdiden herkesin aynı kişiyi neden tavsiye ettiğini anlayabiliyorum
Eminim hizmet almaya başladığında artık herkesi ve herhizmeti beğen miyeceksin bence kolay kolay bu kalitede hizmet suncak firma bulunmaz TR de.

B

Baria

Misafir
valla ben ilk başlardan acemiydim bu işten ve çok sorun çıkartıyordum makine ile . Benim ögrendigim birşey var makineye birşey yapmadık sürece birşey olmaz. şu anda başka bir yerden server almaktayım ve sorun yaşamıyorum. Ben çogu firmadan dedicated aldım ve kimin ne oldugunu iyi biliyorum. Sis.com.tr bir sorun oldugunda size çözüm yolu sunuyor vede köklü bir firma 3 yıldan beri okan ve bugra yı tanıyorum.Paranızı veridiginizde o hizmeti alıyorsunuz. bazıları gibi parayı alıp kaçmıyorlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5