İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dedicated Server Ariyorum

BaRaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam Arkadaslar..

p4 işlemci
80 yada 120 hdd
1000GB+ trafik
2000Gb ideal
150 ms i geçmiycek
asp destekliyen panel
linux yada win fark etmez

aramizdaki hosting firmalarin teklifleri varmi?
yada önerdiginiz hosting firmalari?

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
usa'den araci olmadan alman daha iyi..eger tr'den adam ariyorsan forumlarda darXis,winsock nickli arkadaslar var onlari bul...

BaRaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
usa dan tavsiye ettigin firmalar var mi?

tr diyorsunda var mi tr 150 ms i geçmiycek?

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BaRaN' Alıntı:
usa dan tavsiye ettigin firmalar var mi?

tr diyorsunda var mi tr 150 ms i geçmiycek?

TR dışın acıkamazsın 150ms ile dostum:)

istediign trafik ise o ms yakınlıgındaki serverlarda mümkün degil

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bu savvis.net ten birşey anlamadım. Fiyat ve Özellik seçeneklerinin olduğu sayfayı bulamadım. Intelligent Hosting falan var ama fiyat yok :)

Broşürlere bakayım dedim IDC Specs ler 404 veriyor.
We're sorry, but the page you have requested has moved or does not exist.
Please go back or visit our homepage.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
net olarak açılmadı. www.layeredtech.com dan girdim. Savvis ile aynı firmamı bu? Fiyatlar aylık 65$ çok uygun. Bir seferlik 99$ kurulum veriyoruz. Hizmetleride iyidir önerdiğinize göre sanırım.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni bir konu açmak istemedim. Hem baran içinde faydalı olur sanırım.

Bu savvis için layeredtech teki inceliyorum. Şu anlık 2-3 sitem var ve açıkçası 200gb bw bana yeter. Ama ileriye yönelik birşey almayı düşünüyorum. Aylık 100$ a kdr çıkabilirim ama dediğim gibi çok fazla birşeyde istemiyorum.

Şu an türkticaretle çalışıyorum ve hiçbir component olmadığı için değiştircem sunucuyu. Buradaki component durumları yazmıyor. ASPupload veya ASPjpeg çok önemli bnm için. Üyeler resim ekliyor ve bu resimlerde oynama yapıp thumb almam gerek. Sitem ASP.

Bu arada hiç reseller ya da dedicated sunucu kullanmadığım için endişelerimi mazur görün. Cahilim bu konuda.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Amerika'dan alabileceginiz en iyi ping 179 MS'dir New York kiyisindaki dogu yakasi serverlarindan alabiliyorum. LT, Savvis bayisi ayni sirket degil. Bir de component vs. gibi olaylar bireysel hosting gibi algilanmaz server kiralamada. Isletim sistemini kurarlar gerisi senin isin, panel alirsan panelin bilesenleri de gelir ayrica. ASP icin windows isletim sistemi almaniz gerekli, ortalama 25 USD/ay fiyata eklenir. Bir de PLESK almaniz gerekecek o da 15-20 USD/ay.

radres

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Savvis fiyatına kontrol paneli ve işletim sistemi fiyatı dahil değil. Aylık 20$ Windows 2003
web edition lisans ücreti, aylık 25$ Plesk Unlimited Domain + Powerpack
lisans ücretiyle birlikte 45$ daha gelecek üstüne.

radres

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trextra' Alıntı:
Savvis fiyatını bir bulabilsem neyin dahil olup neyin olmadığını görecem :)

Ben senin verdiğin adresten baktım. Aynı herhalde. Çünkü labina.net'teki konfigürasyonlarla aynı 5$ fark koymuş sadece labina. Savvis'i ben de çok inceledim ama fiyatları bulamadım ne yazık ki.

Enjoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Angelo' Alıntı:
Amerika'dan alabileceginiz en iyi ping 179 MS'dir New York kiyisindaki dogu yakasi serverlarindan alabiliyorum. LT, Savvis bayisi ayni sirket degil. Bir de component vs. gibi olaylar bireysel hosting gibi algilanmaz server kiralamada. Isletim sistemini kurarlar gerisi senin isin, panel alirsan panelin bilesenleri de gelir ayrica. ASP icin windows isletim sistemi almaniz gerekli, ortalama 25 USD/ay fiyata eklenir. Bir de PLESK almaniz gerekecek o da 15-20 USD/ay.

Angelo diyorsa dogrudur :) su anda Turkiye'den ikinci host aldigim yer ilki kadar ozur dilerim ama "ADI" degiller. Hizmetleri ve yaklasimi cok iyi dedikleride dogru.

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya banada lazım mp3 sitem için server ama malum bütçem yok reklam paramda yok 4 kişi birleşip almak daha guzel olacak galiba ama guvenilir kişiler olması lazım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5