İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dedicateddan Host almak isteyenler baksın

bayramhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dedicated sunucudan hosting almak isteyenler, sadece referanslar bölümündeki kadar site sunucumda mevcuttur. Eğer fiyatlar da size uygun gelirse site üzerinden online görüşebiliriz. (Sunucu fazla doldurulmayacaktır, ayrıca reseller gibi satış yaptığım için yer sağlayıcı belgesine gerek yoktur, gerekli bilgiler Telekominikasyon idaresi sitesinde vardır. Bununla alakalı gereksiz mesaj yazmayın)

www.bayramhosting.com

bayramhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Fiyatlar çok mu fazla geldi? Hangi firma aylık 1gb trafiği 1 cent'e veriyor? Lütfen en azından görüşlerinizi yazın, almanız mühim değil, bu arada isteyen olursa 2 günlük deneme paketi açabiliriz.

umutsuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öncelikle hayırlı satışlar diliyorum tasarımınızı değiştirmenizi öneriyorum.

Fiyatlara gelince dedicatedden satıyorum diyorsunuz 100 mb 20$ belli başlı tanınmış firmalarda 20 lira zaten

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
sitenizi bence'de mutlaka kısa zaman içinde değiştirin,web sitesi güven vermesi gerekiyor.

Serseri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dedicated sunucudan hosting almak isteyenler, sadece referanslar bölümündeki kadar site sunucumda mevcuttur. Eğer fiyatlar da size uygun gelirse site üzerinden online görüşebiliriz. (Sunucu fazla doldurulmayacaktır, ayrıca reseller gibi satış yaptığım için yer sağlayıcı belgesine gerek yoktur, gerekli bilgiler Telekominikasyon idaresi sitesinde vardır. Bununla alakalı gereksiz mesaj yazmayın)

Yer Sağlayıcı Belgesine Gerek yoktur diye birşey yoktur! Yer Sağlayıcı Belgeniz yoksa şikayet edildiği taktirde 3-5 yıl hapis yersiniz + Para cezası ...

Bişey bildiğinizi sanıyorsunuz ama hiçbişey bilmiyorsunuz..

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Şu adreste Yetki Belgesi ile ilgili tüm açıklamalar yer alıyor. Nihai yer orası.

Fakat oradaki Reseller tanımı ile arkadaşın verdiği hizmet o kapsama giriyor mudur, onu bilemem, orasına TİB bakar.

Serseri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu adreste Yetki Belgesi ile ilgili tüm açıklamalar yer alıyor. Nihai yer orası.

Fakat oradaki Reseller tanımı ile arkadaşın verdiği hizmet o kapsama giriyor mudur, onu bilemem, orasına TİB bakar.

Arkadaş Bayilik almadığına göre Dedicated i varmış ya ordan veriyor işte hosting :)

bayramhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
öncelikle hayırlı satışlar diliyorum tasarımınızı değiştirmenizi öneriyorum.

Fiyatlara gelince dedicatedden satıyorum diyorsunuz 100 mb 20$ belli başlı tanınmış firmalarda 20 lira zaten
Fiyatlar güncellenmiştir. Önerilerinize açığım, lütfen düşüncelerinizi esirgemeyin. İlginize teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi