İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

default'ta banner sorunu

mirckeyfi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wp default temasında konuların sağa ve sola dikey banner koymak istiyorum sayfada hata veriyor.
tema'da ana sayfa haricinde sidebar yok, arkadaşım "php'den pek anlamıyorum bir şekilde koydum fakat hata verdi" diyor.

yardımcı olabilecek varmı ?

mirckeyfi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10.000 index'm varken bunu göze alamam, temamdan memnunum hatta süper. sadece şu sorunum var, bunuda halledersem benden iyisi yok.

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Eğer ana sayfada istiyorsan , konuların sağına ve soluna banner görünümü bir hayli bozar.Konuya tıklandığında istiyorsan single.php dosyasından düzenleyebilirsin

Cybertürk1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Mirckeyfi istediğini tekrar anlatabilir misin düzgünce.. İlk attığın mesajdan hiçbirşey anlamadım.

mirckeyfi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gur.Kem; ilgin için teşekkürler ama anlamıyorsan susacaksın.
Cybertürk; sitemde ana sayfa haricinde sidebar çıkmıyor yani (kategoriler, site yönetimi, sayfalar, bağlantılar) ana sayfa harici yok. ben her konuda gözükecek sağ ve sol kısıma banner reklam koymak istiyorum fakat yapamıyoruz.
bilmem anlatabildimmi?
yardımcı olursanız çok iyi olacak + ADMAN istediğimi vermiyor.

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gur.Kem; ilgin için teşekkürler ama anlamıyorsan susacaksın.

Derdini anlatmayı bilmiyorsan biz ne yapalım ?

Başlık : Default'ta banner sorunu .
İlk Mesaj : Konuların sağına ve soluna reklam koymak istiyorum(O kadar site gezdim daha böyle birşeyle karşılaşmadım)
Son Mesaj : Sidebar sadece ana sayfada çıkıyor onu hersayfada göstermek istiyorum .

Buna biz ne yapalım söylesene!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5