İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Değeri ne olur sizce?

Murky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar 46878 Şarkı sözlü bir db ve şu anda üzerinde çalıştığım özel yazılım bir şarkı sözü sitesi scriptinin değerini merak ettim size sormak istedim scriptin özelliklerinden kısaca bahsedeyim admin panelli admin panelden şarkı sözü ekliyebiliyorsunuz ayrıca dost sitelerinizi yönetebiliyorsunuz sitede üyelik sistemi var isterseniz sadece üyelerinize şarkı sözlerini gösterebiliyorsunuz istersenizde herkese açık oluyor üyelerinizi admin panelden kontrol edebiliyorsunuz ayrıca admin panelden editor ekliyebiliyorsunuz (editorlere özel panelde var sadece şarkı sözü panellerinden şarkı sözü ekleyebilirler)

sizce böle bir script+db'nin değeri nedir?

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyat konusunda bir tahminim yok ama script+db'nin çok hoş olduğunu belirtmek istiyorum.Satmayı düşünüyorsun sanırım?

Murky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyat konusunda bir tahminim yok ama script+db'nin çok hoş olduğunu belirtmek istiyorum.Satmayı düşünüyorsun sanırım?

evet şu anda script üzerinde çalışıyorum tamamiyle bitince satacağım değeri hakkında şu an bi fikrim yok onun için sizlerden fikir alayım dedim

Monkeyman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kaç kişiye satacağına da bağlı ama 100-150 ytl civarı eder bence..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5