İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Değermi sizce ?

Genckolik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sizlere birşey sormak istiyorum.
güzel bir alan adı buldum, ama alan adı başkasının üstüne kayıtlı, kendisinden alan adını satmasını istediğimde, alan adının kendisinin değil bir müşterisine aldığını ve müşterisine sorması gerektiğini söyledi, Daha sonra müşterisinin bu alan adını 500 Dolara satabileceğini belirtti. Sizce bu fiyata değer mi bu alan adı yorumlarınızı bekliyorum,

Moderatör tarafında düzenlendi:

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha çok uyabilir ama kolik kelimesi ile bir kelime gitmemiş.

Genckolik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başına farklı bir anlam ifade eden bir sözcük

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitene girecek tüm insanların tek başına anlam ifade eden bir sözcüktür diye düşüneceğine inanıyorsan al o zaman :D

D

discoface

Misafir
500 $ a sana .net i vereyim.
daha ne olsun ersm işte :)

D

discoface

Misafir
e.net uluslarasında is yapabilecek bir domain, ama turkce kelimeleri yabancı görünce bilmez ;)

gel msn den konusalım dostum mert et kolasinli.com

Genckolik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım nesini görüşeyim sence teklif ettiğin alan adı gerçekten güzelmi. ?

Birincisi Arasında tire "-" olmasa belki düşünülür, artı .com uzantılı olanı kimde oda belli değil onun için görüşmeye gerek yok.

D

discoface

Misafir
Genckolik' Alıntı:
Arkadaşım nesini görüşeyim sence teklif ettiğin alan adı gerçekten güzelmi. ?

Birincisi Arasında tire "-" olmasa belki düşünülür, artı .com uzantılı olanı kimde oda belli değil onun için görüşmeye gerek yok.

gorusmezsen gorusme umurumda degil de;
1- arasında tire olmasa belki dusunulur demissin, yanı erotism.net domainini alabilecek olsan dusuneceksin demek :) ne diyim sana kolay gelsin o zaman o para eder o domain al sen al.

.com uzantısı da bende ayrıca

D

domainturk

Misafir
Geveze.at' Alıntı:
Türkce karakter barindirdigi icin 30.000$ veren zor olur. Türklerde gercekten bu kadar para veren var mi acaba?

Domain name icin gecen sene 10.000$ veriLdi...
Konu basligina donelim lutfen...

Genckolik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet bence de arkadaşlar artık konu başlığına dönelim ve gerçekten değip değmediğini veya en fazla ne kadar edeceğini söylerseniz sevinirim.

merzifonlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitelerle neyi kazanmayi planliyorsunuz bilmiyorum. ancak hanzolara hitap etmek yerine internette seviyeli ve kültür düzeyi yüksek türkce icerikli sitelere yatirim yapsak daha harika olmaz mi?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5