İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

değişik bir soru :)

M.CoRLeOnE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkese merhaba şimdi hojam soruma gelejek olurzak
ben diyelim xxx.com ile adsenseye başvurdum kabul edilmedim
sonra yyy.com ile başvurdum kabul edildim ama benim xxx.comda hitim daha yüksek bana verilen kodu xxx.com'a koymak istedim ve koydum şimdi orada tıklamalar oldukça yyy.com üzerine geçecek mi bunun yanı sıra geçse bile bir sorun olur mu..???
birde bize verilen kodları 2 siteye koyabilirmiyis...?

Evocel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Koyulabiliyor Ben Banlandiğim siteye koydum baska 1 domainle ads. alip su ana kadar sorun yok

H

hikayebul

Misafir
Verilen kodlari eg-zotik ve mp3 dagitimi yapan siteler haricinde sinirsiz sayida siteye koyabilirsin.Ilk basvurdugunda kabul edilmeyen sitene koymak kodlari biraz tehlikeli,ya uyari maili gelir oradan kodlari cikar diye yada direk atilirsin.

M.CoRLeOnE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani şimdi elimde bir kod var ben bunu 3-4 kendime ait siteme ekleyebilirim sonuçta 3-4 siteden gelen link tek hesapta yani kayıt ettiğim sitedeki hesaba gelecek doru anlamısım demi..??

S

samedmz44

Misafir
bence boşver sen adsenseyi sen Türkçe kursuna git daha yararlı olur bence ;)

M.CoRLeOnE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
laaa hocam dalga geçme msnde öyle alıştım kısa yazmaya :)
yani benim demek istediğim benim 4 sitem war 1 tanesi kabul edildi adsenseye ama diğerlri için başvurmadım yada kabul edilmedim...
şimdi ben o sitelerede bana gelen googlelin yollamış olduğu kodu yollasam.oradaki tıklamalarda hesaba geçermi.????
not:uykudan 5 dakka önce kalktım başım sersem ne biçim soru soruyorum demi :)

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sana şöyle söyleyeyim açıklayıcı olur herhalde

bir sitene başvuru yapıyosun ve kabul ediliyosun.
o kodu istersen 100 istersen 1000 tane siteye koy hepsi tek hesaba işlenir.
google senin kodu hangi sitelere eklediğini zaten otamatikman anlıyo. onlar içinde ayrıyetten başvurmana gerek yok. zaten başvursanda kabul etmiyo. sendeki kodu koy diyo.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5