İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Değişik Boyut

E

EnTrue

Misafir
Google reklamlarının belli başlı boyutları var ve bize veilen kodlarda o boyutları kafamıza göre değiştirsek hile olu mu acaba? Yani 468 60 boyutundaki reklamı 468 49 yapınca alttaki google reklamları yazısı gözükmüyor daha hoş oluyor acaba google bundan ötürü def etme faliyetinde bulunur mu? Ayrıca sitenin en çok hit alan bölgesi yani her sayfayı açtığınızda gözüken bir yere bu reklamı koyup boyutuda 0 a 0 yapsak gösterim yükselmiş oluyor acaba google orda reklam olmadığını anlayabilir mi? İşte sorular bunlar yardımlarınız için sağolun en azından öğrenelim sonra para yapıp bir de vermezler elimizde patlarsa kötü olur. :D

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Adam size para kazanma imkani vermis siz bu imkani nasil zedelerim diye ugrasiyorsunuz.

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
EnTrue' Alıntı:
Google reklamlarının belli başlı boyutları var ve bize veilen kodlarda o boyutları kafamıza göre değiştirsek hile olu mu acaba? Yani 468 60 boyutundaki reklamı 468 49 yapınca alttaki google reklamları yazısı gözükmüyor daha hoş oluyor acaba google bundan ötürü def etme faliyetinde bulunur mu? Ayrıca sitenin en çok hit alan bölgesi yani her sayfayı açtığınızda gözüken bir yere bu reklamı koyup boyutuda 0 a 0 yapsak gösterim yükselmiş oluyor acaba google orda reklam olmadığını anlayabilir mi? İşte sorular bunlar yardımlarınız için sağolun en azından öğrenelim sonra para yapıp bir de vermezler elimizde patlarsa kötü olur. :D

yasak kardeşim yasak!

E

EnTrue

Misafir
Tamam yaw sordum sadece yani google madem üzerinde değişiklik yapılmasını istemiyoduda açık ve seçik bir şekilde orda boyut falan ayarı var. Gerek var mı ki ona orda yazıyo zaten reklamın türü o türe göre kendi boyut verip yollayabilir yani 468*60 reklam diyeo bir de üstinde boyuta 468 60 yazaıyor vala insanın değiştiresi geliyor ben napıyım ama madem yasak yapmayız öyle şey.

E

EnTrue

Misafir
Neyse yakalıamışken bir iki soru daha soriyim bu google reklamlarının arka planını transparan yapma gibi bir ihtimal yok mu yani background resmi üzerine gözükse iyi olurdu. Bir de benim bir foto galery var ve orda hiç yazı yok nerdeyse ve oraya hiç reklam gelmiyor sürekli güneşin ne kadar sıcak oluğunu soruyor google sağolsun yaw benim suçum günehım ne ben orda nasıl reklam çıkartacam? Bir google reklamlarının yönetim ekraında bulunan kim reklar var reklama koymak için bunların dışındaki bir rengi koyabilirmiyim sorun olur mu?

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Başka renk paletleri oluşturabilirsin. Özelliklerinde var. Fakat transparan yapamazsın. Kodları ile oynamak kesinlikle yasak.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1. ) Baska Renk Paletleri olustursanizda goooooogle reklami yazisi rengini kendisi ayarliyor.
2. ) Google Reklamina tikladiginiz da ve reklam gosterim sirasinda google kodlar ustunde degisip yapip yapmadiginizi ( Akillilar benim reklam yazimi kaldirmislar mi ? ) kontrol ediyor.
3. ) Google Diyor ki "Biz ki herseyden haberdariz biz ki bu sistem icin ugrastik ve sizin yapabileceginiz her turlu hileden haberdariz. Sistemimizde sizin yapacaginiz her turlu hileden haberdar. Siz hile denemeyin"

Gerisi senin insafiyetine kaliyor.

Iyi calismalar ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5