İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

değişik dillerde çeviri

O

onder

Misafir
merhabalar, biz içinde bir kaç dili de içeren bir program hazırlıyoruz (smileylerle ilgili), şu anda ingilizce ve fransızca hazır durumda fakat diğer büyük dilleri hazırlayamadık (almanca, ispanyolca) aranızda yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim. Metin aşağıda, lütfen yazarken isminizi ve mail adresinizi de belirtiniz.

Adding our images is simple! Just follow the simple steps below.

1. Choose your desired emoticon.
2. Open an instant message window.
3. Click on the arrow next to the smiley emoticon.
4. Click on "My Emoticons" then "Add"
5. Click "Find Image" then browse to the saved file.
6. Enter a keywoard Shortcut.
7. Press OK! The you're done!

metin bu arkadaşlar, teşekkürler

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Almanca konusunda yardımcı olabilirim belki ama bunun ingilizcesinde de hata var.

O

onder

Misafir
gerçekten çok teşekkür ederim, almanca çok önemli bizim için, bir arkadaş ingilizcesine baktı sadece

Click "Find Image" then browse to the saved file. > Click "Find Image" then browse the saved file.

olarak değiştirdi, aradaki to'yu sildi. tekrar teşekkürler.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yerine
7. Press OK! Then you're done!
olacak bir de.

O

onder

Misafir
Çok teşekkürler bu gerçekten güzel oldu, bana böyle bir sonuç verdi, doğrumu diye bir bakabilirmisiniz almanca biliyorsanız.

Unsere Bilder zu addieren ist einfach! Folgen Sie einfach den einfachen Schritten unten.

1. Wählen Sie Ihren gewünschten Emoticon.
2. Öffnen Sie ein sofortiges Anzeige Fenster.
3. Klicken Sie an den Pfeil nahe bei dem smiley Emoticon.
4. Klicken Sie an "meine Emoticons" dann "addieren"
5. an, die Klicken "Entdeckung-Bild" dann die gespeicherte Akte grast.
6. Tragen Sie eine keywoard Abkürzung ein.
7. Betätigen Sie Sich O.K.! Dann werden Sie getan!

T

Turkyurdu.org

Misafir
Almanca bilmiyorum Onder. Ama ingilizce olarak yazdiklarimi sorunsuz cevirdigine inaniyorum Almancaya. Cunku maillesmelerde sorun yasamadim. Yinede Programiniza eklerken icinizin rahat olmasi icin Almanca bilen bir arkadasin onayini alin.

Iyi Calismalar.

O

onder

Misafir
Sağolasın, Turkyurdu.org,

arkadaşlar kimse yokmu kontrol edecek :/ program bitti tek dil kaldı, lütfen bir kontrol edin.

G

guajira

Misafir
onder' Alıntı:
Sağolasın, Turkyurdu.org,

arkadaşlar kimse yokmu kontrol edecek :/ program bitti tek dil kaldı, lütfen bir kontrol edin.

bedavalar-net almanya da yaşıyordun ona özel mesaj at yardımcı olacaktır. ispanyolca konusunda ise ben bişiler yapmaya çalışırım. metin çok mu uzun?

O

onder

Misafir
çok sağol dostum şimdi atacağım mesaj, betin aşağıda pek uzun değil ama karışık gibi,

tekrar sağol dostum

G

guajira

Misafir
onder' Alıntı:
çok sağol dostum şimdi atacağım mesaj, betin aşağıda pek uzun değil ama karışık gibi,

tekrar sağol dostum

Hocam www.ispanyol.com adresine bakıvar. buradaki forumda yardım edebilecek arkadaşlar var. benim ispanyolcam henüz beginner düzeyde kusura bakma.

O

onder

Misafir
sorun değil dostum, sağolasın. Orada da sorayım, bu arada bende merak saldım bu ispanyolcaya :D güzel dil gerçekten.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5