İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Değişik scriptler satın alacağım.. Aranıyor..

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu ay elime biraz para geçti ben de birkaç site işiyle filan değerlendireyim dedim. Malum elimizde domainler de var..

Şimdi türkçe PHP Scriptler bakıyorum..
Aşağıda belirtiğim türde scriplerden elinizde varsa, paylaşmak ya da satmak istiyorsanız bana ulaşın. Alabilirim..

Aradıklarım:
1- Hitlist-Linklist-Toplist tarzı scriptler.. (Şöyle kategorili, PR gösteren tarzda, hatta screenshot bile gösterebildiğim tarzda olursa hitlist daha iyi olur)

2- Türkçe Blog Scripti (Güzel bir dizayn ve özellikleri olmalı. Resim galerisi, SEO linkler falan filan olması dışında görünüş olarak da biraz basit olsun. (Soyturk.com güzel mesela ama biraz daha gelişmişi olabilir))

3- Makale scripti.. Kategorilere göre makale ekleyebileceğim script. Görünüşü güzel olsun biraz. Son eklenen, en popüler filan olsun içinde

4- Komunite scripti. Ama çöpçatanlık scriipti değil. Daha çok komunite scripti tarzında. Kişi sayfasında ı listelenecek, mesajlaşma olacak (80630, aynimahalle.com, cixim.com(bu tam istediğim gibi mesela), vb türünde. Aşık oldum, öpücük gönder gibi şeyleri olmasın çöpçatanlık sitesinde olanlar gibi.

5- Download sitesi olabilir. Kategoriler. SEO uygun. Güzel bir de tasarımlı olsa iyi olur.

6- Oyun scripti. html uzantılı linkler, en popüler, en yeniler, çoklu oyun ekleme, rating tarzı özelliklerin olduğu bir script.

Yalnız özellikle belirteyim. PHP olacak. Elime para geçti dediysem de milyarlar geçmedi. Uçuk teklifler olmasın lütfen. 0'dan yazılmış değil de hazır scriptlerinizi almak isterim.

NOT: Komunite scripti için limitim diğerlerinden fazladır. Onun için ayrı bir bütçem var. Ama diğer scriptler öğrenci işi olursa sevinirim :)

Neyse işte bu tarzlarda hazır yapılmış scriptleriniz varsa demolarını görebileceğim adres, özellikler ve fiyatını belirttiğiniz özel mesaj atabilirsiniz.

Bu içeriklere uygun domainlerim var. Bir veya birkaç script alabilirim. Gelen tekliflere göre değerlendirme yapacak ve alacaklarıma karar vereceğim.

Şimdiden teşekkürler..

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok mu beyler bayanlar hiç script satan? Bu işlerle uğralan birileri?

Genelde herkes zırt pırt satılık ilanları atardı. Bu sefer de kimse satmıyor galiba birşeyler..

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alıcı olununca hem fiyatlar artıyor hem de millet bu işte bir iş var deyip satacakları siteleri de satmaktan vazgeçip forumdaki son sponsor tanıtımlarını inceliyorlar sanırım.

buradan senin mesajının altına ben de ekleyeyim :) :

bi şey bulmadık bakın Desix'in eline de para geçmiş, böyle şeyler olur hayatta birilerinin eline para geçebilir, lütfen bize bi şeyler satın...

Saygılar

Desix' Alıntı:
Yok mu beyler bayanlar hiç script satan? Bu işlerle uğralan birileri?

Genelde herkes zırt pırt satılık ilanları atardı. Bu sefer de kimse satmıyor galiba birşeyler..

E

eternity_voyager

Misafir
Online Oyun Scripti için irtibata geçebilirsin..

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her türlü script konusunda yadımcı olabilirim... pm atın

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mesaj ve pm atan arkadaşlara teşekkür ediyorum.
Bütün teklifleri değerlendirmeye alıyorum.

Yalnız lütfen piyasada sebil bulunan marez scriptleri satmaya çalışmayın..

Not: yoktur a pm atıyorum ikidir cevap alamıyorum yonja kopyası için.
Buradan mesajımı görürse lütfen iletişime geçsin benimle..

Tekliflerinizi hala bekliyorum.
marezler dışında çok az teklif var..

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba desix. konuyla pek alakası yok ama domainini bende unttun :) özel mesaj attım dün ama cevap yazmadın : ) bana ulaşda halledelim şu işi

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Son teklifleri almaktayım. Birkaç beğendiğim teklif oldu.
Fiyatlar biraz yüksek geldi genelde ama bir kaç seçim yapacağım aralarından.
Son teklifleri de alayım isteyen varsa :)

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
free flash oyun script istersen vereyim
demo : www.gameturkey.net ama ole çoklu ekleme falan yok uploadı edion sonra girion panelden eklion

Web Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ELİMDE ÇOK SAYIDA SCRİPT MEVCUT JAVA DİLİ İLE YAZILMIŞ ONLİNE 101 OYUNUDA İÇLERİNDE VARDIR GÖRÜŞMEK İSTEYENLER [email protected] ADRESİNİ MSN LERİNE EKLEYEBİLİRLER...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5