İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Değişken haberler nasıl yapılıyor?

varolaksoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar

Ejderin haber34.com'da ortadaki gibi mouse üzerine geldiğinde haber resmi vs. değişiyor. Bu aynı zamanda mynet vb. sitelerde de var. Buradaki haberleri kendi sitemize çekebilirmiyiz, evetse nasıl?
teşekkürler

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
örn : siteneekle.milliyet.com.tr gibin ?

varolaksoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok diil.

Flashta Onmouseover efekti varya. O şekilde. Mouse üzerine gelince linkin yan tarafında resim değişiyor hiç tıklamadan ve gündelik haberler şeklinde. :)

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
merhabalar

Ejderin haber34.com'da ortadaki gibi mouse üzerine geldiğinde haber resmi vs. değişiyor. Bu aynı zamanda mynet vb. sitelerde de var. Buradaki haberleri kendi sitemize çekebilirmiyiz, evetse nasıl?
teşekkürler

isterseniz haber34.com için o tarz bir şey ayarlayabilirim :)

varolaksoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilginiz için teşekkürler fakat sadece istanbulla ilgili olan haberler eklemek istemiyorum.
Benim kastettiğimi anladınız ama asıl dediğim : internethaber.com'unki gibi dünyadan haberler.
Teşekkürler

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ejder bu sizin haberi, sitemize ekledimizde hit sizemi gelcek? yoksa hayır sitemde okuncak şekildemi olcak? O degişem resimli şekli?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5