İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Degmesin Ellerimiz

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Seni versinler ellere
beni vursunlar
sana boyama kitabı
bana kurşunlar

ekleme: Sözü bize vermesinler

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
sonunada kıza acıldım cıkıyoruz sadece o burda diye 12 ye kadar durdum hala dısardayim mobilden yaziyorum obu degil arklar gitmesin diye okadar para harcadım cola cips cekirdek abur cubur bilgi abi sen bilirsin aşk nasıl bışey :D

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
sonunada kıza acıldım cıkıyoruz sadece o burda diye 12 ye kadar durdum hala dısardayim mobilden yaziyorum obu degil arklar gitmesin diye okadar para harcadım cola cips cekirdek abur cubur bilgi abi sen bilirsin aşk nasıl bışey :D
Pişman olmayacağın bir kararsızlık ama çocuk aşkı nasıl olur bilmem; PS3 oynamak gibi olabilir...

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
eif hayır ablasına geliyodu çok tatlı biriydi hemen kaptım misafir filan dinlemedim ve kızı nerdeyse 2 senedir takip ediyodum facedn eklidi beni mavi bi badi dusuk bel bi pantulon vardi baktım facesnde mavi bidili cocuk filan adımı cocuklara sormuş soy adımida bina kapı zilınden :D

Ekleme: bilgi abi eife yazdıgımi oku anlarsn tam 2 sene

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
eif hayır ablasına geliyodu çok tatlı biriydi hemen kaptım misafir filan dinlemedim ve kızı nerdeyse 2 senedir takip ediyodum facedn eklidi beni mavi bi badi dusuk bel bi pantulon vardi baktım facesnde mavi bidili cocuk filan adımı cocuklara sormuş soy adımida bina kapı zilınden :D

İyi mutluluklar size. Selam söyle :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171

Demek kundaktan beri takip ediyordun...
Vay bee...
Beşik kertilmesi diyelim :)
Biz de Eif'le forum kertilmesiyiz :)

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Saol abla soylerim bilgi abi bak dalgana sen yok iyinetkertilmesi:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5