İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

deli olucam ya hostum adsense reklamlarini göstermiyor!

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
nasil iştir anlamadim host a upload ediyorum adsense reklam yerlerinde beyaz bir boşluk cikiyor başka bir bedava host uploadd ettim gül gibi gösterdi nasil iş bu anlamaiş degilim yardim edin pls

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı sayfada 2 adet reklam kullanmış olabilirsin.Yani bir sayfaya 1 reklam kodu koymalısın.

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
reklamın niçin gözükmediğini bilmiyorum ama bir site 2 reklam kodu eklediğin zaman bu şekilde olmaz. ilk eklenen kodun olduğu yerde şayet sistemde reklam varsa o gösterilir, diğerlerinde ise hizmet reklamları çıkar.
google'ın anlaşmasında 3'e kadar izin veriyor.. fakat sistemleri bunu desteklemediği için koymamanızı öneriyorlar.

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alternatif reklam seçeneğinde rengini beyaz seçtiyseniz sitenizi tanıyana kadar beyaz boşlukta reklam görebilirsiniz.. Başka bir hostingde reklam görmeniz de serverlar yurt dısında olabilir ya da google'ın önceden indexlediği bir sayfanız olur bu şekilde daha hızlı bir gösterim olur..

Google aynı sayfadan 1 den fazla reklam kodunu destekler.. Yalnız örneğin bir yerde iyinetin reklamı cıkıyorsa diğerinde iyinetin reklamı çıkmamak şartıyla desteklemektedir..

İyi çalışmalar..

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim sayfam da birden fazla reklam kodunu desteklemiyor.
Aynı sayfaya farklı ölçülerde 2 reklam kodu yerleştirdim (çünki böyle yapan siteleri gördüm) ama reklamlar çıkmadı.

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu olay sitedeki içerikle ve keywordlerle alakalı bir durum arkım..

Örneğin yine forumlarımızdan bir kullanıcı olan

http://www.permoney.com/

Öyle anlı şanlı bir içerik olmamasına rağmen birden fazla banner koduda aktif halde.. ama işte önemli olan 2 bannerdada aynı reklamın çıkmaması.. kurallara aykırı olan budur.. O yüzden koyup denemek lazım ne çıkıyor ne çıkmıyor.. aynı reklama rastladığınızda kaldırmanız gerekiyor google kurallarına göre..

İyi çalışmalar..

E

Eseryucel

Misafir
Eğer sitene ADSL ile bağlanıyorsan google reklamlarını göremiyorsun proxy kullanarak bağlanmayı dene sitene ;)

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hayir ya başka bir host ta gorebiliyorum reklamlari index.htm yi kendi pc imde acitimdada reklamlar gorunuyor fakat hosta ki index main page da yada diger hiç bir page de gozukmuyor hiç bir reklam ne iştir anlamadim

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım, sanirim domainin ile ilgili bir sorun var. yani google o domaini yasaklamis ve o domain altindaki sayfalarda reklam cikmasina izin vermiyor..

http://www.about-adsense.com/adsense-web-tool.html şu adresten kontrol ettiğinde de 403 hatasi veriyor.. adsendse ye bu domainle basvurmadin sanirim.. yani hesabin deil sadece bu domain( bu site) iptal edilmiş gibi duruyor. Ama yinede kesin birsey soylenemez. en iyisi google a bir mail at ve durumu izah et..
[email protected]

bu arada turuncu biraz koyu olsun :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5