İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Deli Para kazanıyorum Sağol Google...

KaPPaDoX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar başlığa aldanmayın.
Bu google resmen kazıklıyor beni :)
Yada giren adamların suçu var.
bugün baktım adsense hesabına
sayfa gösterimi 3.838
demiş tıklama 3
(Adsense bilgilerini yayınlamak yasak fakat kazandığım parayı söylemiyorum.Google botu gidip şikayet etme hemen :D )
Yaw para kazanmaya ihtiyacım yok.Sadece site kendini amorti etsin yeter.Yani yıllık 200 ytl felan getirsin yeter.Ama bu gidişle oda olmayacak...

Suç kimde şimdi
A)Google
B)Ben
C)Ziyaretciler
D)Hepsi
E)Hiçbiri
F)Bilmiyorum

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şöyle birşey olabilir diye düşünüyorum siten diyelim bir hostin sitesi ve sitene gelen ziyaretciler sevkimanken gibi bir keyword gelirse fazla bir tıklama olacagını tahmin etmiyorum

bu sadece bir örnek

KaPPaDoX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açıklama :
Sitem eğitim sitesi.
Günlük ortalama 2000+ hit var.
Gelenlerin 1500 gibi bir kısmı sitenin ismini direk yazarak geliyor :)

N

nomak78

Misafir
sana yeni kurduğum bir siteyi söyliyeyim.. (isim vermek yasakmış, ilk sitenin ismini yazdım sonra editledim. isteyene özelden söylerim) adsense bilgisi vermek yasakmış bilmiyodum.neyse site bilgileri şöyle:

günlük tıklama 5-10
günlük ortalama hit 30
günlük gelir 1.5-2 ytl

sana mesleki ve ticari sahası olan siteleri kurmayı öneririm. emin ol hayal bile edemeyeceğin kadar çok kazanırsın.

KaPPaDoX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mesleki derken?
Benim kurduğumda bir öğretmen sitesi..
Ama ufak bir not
Para kazanmak için site kurmuyorum.Yani işim webmasterlık değil.Fakat bu sitenin masrafı biraz oluyor.Sadece kendini amorti etmesini istiyorum.Zaten başka reklam teklifleride var ama onları kabul etmiyorum.Anlayacağın sadece hizmet amaçlı açılmış bir site.Amorti için google ı koyduk oda sağolsun...

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tıklamalarda şu ana kadar bir hata görmedim ben, sitelerimden birinde bir alt klasör var ve ingilizce, geçen arkadaşımdan bu siteyi geliştirmek için ing makaleler hazırlamasını falan istedim ve örnek için adresi verdim. o da reklamlardan birine tıklayım dedi, tıklama bedelinin ne kadar olduğunu görmek istedi, 30 dk sonra baktım tek tıklama var (0,02) en düşüklerden birini tutturmuş ayrı mesele :)

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
tık başı verilen paralar zaten çok da yüksek olmayacaktır ama 3.838 gösterime 3 tık oluyorsa hata sendedir.. reklam yerleşim düzenini gözden geçir bence.

KaPPaDoX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pigeon' Alıntı:
tık başı verilen paralar zaten çok da yüksek olmayacaktır ama 3.838 gösterime 3 tık oluyorsa hata sendedir.. reklam yerleşim düzenini gözden geçir bence.
B) Şıkkı diyorsun yani :)

Aslında dogru söylüyorsun.Çünkü sistemi tam oturtamadık.Yani site tam anlamıyla bi bitmedi(Hiç bitmiyor zaten )
Ama reklam sistemini en geç 1 hafta içinde tamamlarım
Artık 1 hafta sonra sonuçları söylerim.
5-10$ felan kazanırsak foruma çay ısmalarız :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5