İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Delikanli olalim,yigin hakkini verelim

M

mercanavcisi

Misafir
Delikanli olalim,bir önceki yazimda d söyledim buraya da yazayim dedim,hepinizin sitesi calinti,ispatladim bunu.Ben emek vererk site yaparim unutmayin.Yapimdan geregi cok güvenliyim kendime ayni zamanda sinirlenirim.Sinirlenincede hic iyi seyler yapmam.Sizin o gavat sitelerini hekleyerek internetten temizliyce, bunu bilesiniz.

Dos most yok,savas var,internetteki CALINTI sitelerinizi mahfedicem..Delikanli olan benim sitemide dener ama burada ben bile hekleyemedim zuahahha,yani bebeler bosa kuru SIKI atmayin bence,biseyler ögrenin.

YAKARIM ALLAHIMA dikkatli olun zuauaaa

www.mercanavcisi.com

sanalcafe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sana dencek bişi yok
lamerin tekisin.
adam olunca anlarsın yanlışını

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
bence arkadaşa sevgi ile yaklaşmalıyız... belli ki sevgisiz büyümüş... mercancı lamer seni çok seviyoruz abicim...

enginsev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
sıteler calıntıdır yada zaten kendıne ozgu degıldır bu sıtenın zıyaretcısını baglar bak bu sıte calıntı bak kodlarını ordan almıs bak sunun kısı hılelı sıncede 1900 yazıyor banane o kendını kandırmıs zaten o buna ınanıyor bız bunlara sızofren dıyoruz halk arasındada oyle dıyorlar onlar buna ınanmıslar. o yaptıklarınında kendılerının oldugunu kabullenmeye baslamıslardır sıtesındekı flash anımasyonun sahıbı onu sıtenden kaldır derse yaz o benım dıyecek duruma bıle varabılır.

Bunları bılıyorum cunku bende oyleydım :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5