İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

delirmiş bu googlebot

worshiphim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
150 üyesi olan toplam 23 mesajı olan phpbb forumu tek seferde 595mb lik trafik yaratması garibime gitti!
Not:alt sayfa falan yok

(msn bot : 2,3mb)

E

erotikbul

Misafir
Doğru olmasına olanak vermiyorum ama doğruysa, google kafayı yemek demiştim herhalde doğrulanır.

worshiphim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eg-zotikbul' Alıntı:
Doğru olmasına olanak vermiyorum ama doğruysa, google kafayı yemek demiştim herhalde doğrulanır.

Sen doğru olmasına olanak vermeyebilrisin bu doğru olmadığını göstermez
istiyorsan sana loglarıda gönderirim.

O

onder

Misafir
hmm aslına bakarsan yaratır dostum, çünkü düşün bir konular>mesajlar>mesaj burada 3 aşama var, ayrıca üye listeleri, arama sayfaları v.s v.s belki bunlardan binlerce sayfa çıkar ortaya, bence normal. msn'in o kadar bw harcamaması ise detaylı indexlemiyor olmasından da olabilir.

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
basit bir şekilde googlebot adını kullanarak siten clawlanmış olabilir başka birisi tarafından taranmış.

worshiphim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onder' Alıntı:
hmm aslına bakarsan yaratır dostum, çünkü düşün bir konular>mesajlar>mesaj burada 3 aşama var, ayrıca üye listeleri, arama sayfaları v.s v.s belki bunlardan binlerce sayfa çıkar ortaya, bence normal. msn'in o kadar bw harcamaması ise detaylı indexlemiyor olmasından da olabilir.

Bana göre çok garip çünkü sql 1mbyi geçmiyor dosyalar 3-4mb falan..

O

onder

Misafir
dostum bu sql meselesi değil, mesela bu forumu ele alalım (forum.iyi.net) toplasan 15-20 mb sql ve 1 mb'de script'in dosyaları tutar. ama sen bu siteyi teleport ile indirmeye kalktığında o kadar çok sayfa çıkarki karşına inanamazsın. Forumların böyle bir özelliği var. bir linke girdinmi farklı isimlerle dünya kadar link çıkar. denemek için teleportla kendi forumunu indir daha iyi anlarsın.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gecen gun benim sitem de 400 mb google tarafindan indekslendi bazen boyle yapiyor google ve bence normal

V

vuduu

Misafir
Google bitti yav msn zaten 1 numarada yurt dışında google 3. dünya ülkelerinde iş yapıyor spiderman kadar düştü zaten spiderman 2 de vardı google heuehu :)

intibah

eksiksiz.com
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Toplamda ilk sırada ama günlüklerde düştü. Msn ve yahoo günlük gelirken google uğramaz oldu. Tüm bölümleri ziyaretçilere açtım yine fayda etmedi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5