İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Delirten Resim

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
işte delirten resim asabi ve stresli olanlar bu resmi bir türlü durduramıyor .bu resim amerikadaki bir ceza evine konulmuş ve cinayet suçundan yargılannan tek bir mahkum bile bu resmi durduramamış ve bazıları ise delirmişşş....... bu resimi durdurmak için gözlerinizi kırpmayın ve sakin olun dalın resim durur ..

6106ba5ce55co6rb1eq1qr4.gif

ama ben durdurdum

76947519741864653614.jpg

burdanda bakabilirsiniz

Burdan Bakın

Ama Ben Durdurdum :) iyi sabahlar hoşçakalın

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Demin durdurdum. Prict screen aldım (Türkçesiyle ekran görüntüsü demek) ve isteyene gönderebilirim.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bende ne stress varmııış ne de sinir, düm düz ettim resmi, isteyenlere kendi gözümden keps verebilirim

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
ben foruma katogori eklerken denk geldi paylaştım kendi forumumdada burdada artık ister durdurun ister bozun naparsanız yapın demekki duruyormuş :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Hamamböceği kaynıyor be, kımıl kımıl...
Durur mu heç!?

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Masama açık yeşil çuha örtü serdim ve üzerine kahve çekirdeklerini aynı resimdeki gibi koydum. Onlar hiç oynamıyorlar.

Demek ki bu resim fotoşoplu (İngilizce: Photoshocked) bir ilüzyondur. Bence dikkatli olmakta yarar ve fayda gözüküyor.

Saygılarımla.

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
bu resmi durdurmak için odaklanın odaklanın şimdi barbadosta olduğunuzu düşünün bakın kaşık büküldü :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5