İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Deneme ödemesi ve kurumsal hesap

evcil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
şirketimiz adına bir kurumsal hesap başvurusu yaptım.
2 aydan uzun bir süre onay bekledi ve sonunda onaylandı.
Reklam yayınına başladık.
Pin postası geçen gün yola çıktı ama 10-15 gün önce eklediğimiz 2 tane banka hesabına hala deneme ödemesi gelmedi.

Google'a bu konuda ticket gönderdik fakat geri dönüş olmadı.

Sizce sorun nedir?

Deneme ödemesinin miktarını yazabileceğim yerde de sorun var. Pasif gözüküyor. Hiç birşey yazılmıyor.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Öncelikle pin in gelmesini beklemenizi öneririm.PIN girmediğiniz için aktif olmamıştır sanırım.Google ödeme yapmadığı sürece miktarı gireceğiniz yer, aktif olmaz.

evcil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adres doğrulanmadan da deneme ödemesi alınabiliyor diye biliyordum.
Öyle değil mi? 1-2 yıl kadar önce şahıs hesbaı kullanmıştım. En azından öyleydi.
Şimdi sistemi değiştirdiler mi?

3 banka hesabı ekledim.
İş Bankası, Finans Bankası ve şimdi de Garanti Bankası ekledim... Tabii eskiden iban falan vardı onlar da yok.
Biraz sonra da Halk Bankası'nı da ekleyeceğim.

X

Xman

Misafir
Önce deneme ödemesi gelir 30-40 krş civarı, 1-2 ay sonrada pin gelir ama google 20 ocak tarihinden itibaren bakiye limiti ve deneme ödemesi gözetmeksizin pin göndermeye başladı, normalde 50 usd ye ulaşınca gönderilen pin banada gönderildi ve bakiyem 19 usd.

Harbiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adres doğrulanmadan da deneme ödemesi alınabiliyor diye biliyordum.
Öyle değil mi? 1-2 yıl kadar önce şahıs hesbaı kullanmıştım. En azından öyleydi.
Şimdi sistemi değiştirdiler mi?

evet arkadasim sahis bireysel hesaplarda bu sekilde, bende ayni sekilde pin kodu gelmeden hesabimi tanimlattim ve deneme odemesi geldi. Bir banka hesabi tanimlatarak denemeni tavsiye ederim.

HoGGeT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende yaklaşık 1 ay kadar deneme ödemesi bekledim ancak elime ulaştı 2 kere adsense hesabımdaki banka bilgilerini sıfırladılar, ben iş bankası hesabımı girmiştim bununla ilgili bir problem olduğunu düşünüyordum Allahtan şimdi onayladım hesabı :) beklemekte yarar var ama mutlaka durumu yetkililere bildir

evcil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu an
finans bank ve iş bank ekli durumda ödeme hala gelmedi. bugün tahsilata bakan elemanı bankalara gönderdim sordurttum bu konuda hiç bir talep olmamış.
mebla küçük diye bir yamuk mu yapıyorlar acaba.

bugün öğlen gibi de garanti'yi ekledim.
iş yerinden çıkmadan da halkbank'ı ekleyeceğim. :)

artık hiç birine gelmezse Allah kerim.

evcil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İş bankası ve Finans bankasını ekleyeli 10 günü çoktan geçti.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
pin girmeden test ödemesi alınıyor.
Banka Hesap sahibi adsense hesap sahibi ismi soyismi aynımı ? değilse bankadan geri dönüyor

evcil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı sayılır.
Kurumsal hesap olduğu için şirket adı geçiyor
Varsayıyorum:
banka hesap ismi: Reksım İthalat İhracat San. Tic. Ltd. Şti.
Adsense Reksim Ithalat diye gönderiyor.

Panelde hala test ödemesinin miktar giriş kısmı pasif gözüküyor. Yani sayfa açılıyor ama miktar girilemiyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi