İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

denemeye deger bir proje

W

web_master

Misafir
merhaba arkadaşlar bir süredir bu forumu dışardan takip etmekteyim düşündüm taşındı gerçektende para kazanmak mümkünmü diye kendime sordum ve denemeye deger taş atıp kolummu yorulacak diye düşündüm ve bu işi bir süre denemeye kara verdim ve ne yapabilirim diye düşünürken aklıma güzel bir fikir geldi ve şu andan itibariyle bu fikri hayata geçirmek istiyorum bunun içinde sizin yardımınıza ihtiyacım var yanlış anlaşılma olmasın diye bir açıklama yapmak istiyorum sizden alt üyem felan yada gelin şuraya üye olun vb bunun gibi şeyler söylemeye niyetim yok bu projeyi kendim test ettiktensonra eger elime para gecerse burdan açıklama yapacagım bunun için bir aya ihtiyacım var gelelim sizden istedigim yardıma bu projeyle tahminen eger aylık 200,300 dolar kazanmayı hedefliyorum
bu parayı lütven çok görmeyin gerçektende şimdiye kadar denenmemiş birşey yapacagım ve kesinlikle bu iştamamen dürüst yani hilesiz

şimdi sizden

bir adet popupa tıklamaya ödeme yapanpara adıgınız ve almaya devam ettiginiz
bir adet üyelige yani benim yaptıgım üye başına para veren sponsor

hepsi bukadar burdan projemi açıklamam tamamen size bağlı neden eger verdiginiz sponsorlar para ödemesi yapmassa bu işin hiç bir anlamı kalmaz şimdi bazı arkadaşlar burda açıklama niye yapmıyorsun diye bilirler arkadaşlar benim cebime para girmeden burda insanları yönlendirmek istemiyorum
eger olmassa olmadı arkadaşlar kusura bakmayın derim elimi eteğimi bu işlerden çekerim

ÇOK ÖNEMLİ: evet arkadaşlar bu kısım çok önemli verdiginiz sponsorların türkiye ödeme yapıyor olmaları ve şu anda ödemeye devam ediyor olmaları ve bu sponsorlardan sizin para kazanmış olmanız ve kazanmaya devam ediyor olmanız önemle duyrulur lütven bilgileri anlaşılır bir şekilde yazarsanız bu hem zamandan tasaruf olur hemde bu sponsorların gercekten para ödedikleri kısa sürede ispatlarız teşekür ederim.

N

napolyon

Misafir
ya işte ben böyleri şeyleri hiç sevmiyorum.
gene birisi ilk mesajında ayda 200-300$ kazanacağız diyor :?
sevgili webmaster,
madem bi düşüncen var bunu niye burada açıklamıyorsun ?
buraya bissürü insan saçma sapan mesajlar yazdı onlara hiçbişey denmedi de sana denecek. korkma, kimsa sana kızmaz , ayrıca zaten bir deneceğim demişsin, kimse sana bizi niye kandırdın da demez ...
bence şu düşünceni buraya yaz, eğer insanların kafasına yatarsa sana zaten destek olurlar.
bu şekilde sana yardım edecek çok kişi olacağını sanmam.
beni anladın inşallah
Hadi şimdi kal sağlıcakla

W

web_master

Misafir
:confused: sevgili arkadaşım malatyasporlu kardeşim istersen yazımı iyice bir oku ondan sonra yorum yap dikkat ettiysen benim ordaki sözüm şöyle ( bu projeyle tahminen eger aylık 200,300 dolar kazanmayı hedefliyorum ) yani ben hiç kimseye bukadar kazandım gelin alt üyem olun felan demedim sadece aklıma bir fikir geldi ve bunu uygulamak için yardım istedim yanlışmı yaptım ayrıca demişsinki ( tıklakazan gibi bişimi yapacaksın ?) arkadaşım ben site felan yapıp üye toplama çalışmıyorum'ki tıkla kazan gibi birşeyler yapayım tekrar söylüyorum bu sadece bir fikir ama tutar ama tutmaz onu bilemem eger ben bu yola para kazanamassam burda açıklama yapıp gelin ayda 200 dolar kazanıyorum benim alt üyem olun desem dahamı iyi olacaktı ister yardım edersin ister etmessin kimse seni zorlamıyor ayrıca ben bu işi yapmasam birşey kaybetmem yorumların için teşekür ederim. :confused:

:) akreplist verdigin sponsor hakkında daha geniş bilgi verebilirmisin ederim bedava siteleri kabul ediyormu veya türkce ödemeyi neyle yapıyor gibi ayrıca bana üye yaptıgın kişi başına para veren saglam bir sponsor lazım ilgin için teşekür.

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
web_master' Alıntı:
merhaba arkadaşlar bir süredir bu forumu dışardan takip etmekteyim düşündüm taşındı gerçektende para kazanmak mümkünmü diye kendime sordum ve denemeye deger taş atıp kolummu yorulacak diye düşündüm ve bu işi bir süre denemeye kara verdim ve ne yapabilirim diye düşünürken aklıma güzel bir fikir geldi ve şu andan itibariyle bu fikri hayata geçirmek istiyorum bunun içinde sizin yardımınıza ihtiyacım var yanlış anlaşılma olmasın diye bir açıklama yapmak istiyorum sizden alt üyem felan yada gelin şuraya üye olun vb bunun gibi şeyler söylemeye niyetim yok bu projeyi kendim test ettiktensonra eger elime para gecerse burdan açıklama yapacagım bunun için bir aya ihtiyacım var gelelim sizden istedigim yardıma bu projeyle tahminen eger aylık 200,300 dolar kazanmayı hedefliyorum
bu parayı lütven çok görmeyin gerçektende şimdiye kadar denenmemiş birşey yapacagım ve kesinlikle bu iştamamen dürüst yani hilesiz

şimdi sizden

bir adet popupa tıklamaya ödeme yapanpara adıgınız ve almaya devam ettiginiz
bir adet üyelige yani benim yaptıgım üye başına para veren sponsor

hepsi bukadar burdan projemi açıklamam tamamen size bağlı neden eger verdiginiz sponsorlar para ödemesi yapmassa bu işin hiç bir anlamı kalmaz şimdi bazı arkadaşlar burda açıklama niye yapmıyorsun diye bilirler arkadaşlar benim cebime para girmeden burda insanları yönlendirmek istemiyorum
eger olmassa olmadı arkadaşlar kusura bakmayın derim elimi eteğimi bu işlerden çekerim

ÇOK ÖNEMLİ: evet arkadaşlar bu kısım çok önemli verdiginiz sponsorların türkiye ödeme yapıyor olmaları ve şu anda ödemeye devam ediyor olmaları ve bu sponsorlardan sizin para kazanmış olmanız ve kazanmaya devam ediyor olmanız önemle duyrulur lütven bilgileri anlaşılır bir şekilde yazarsanız bu hem zamandan tasaruf olur hemde bu sponsorların gercekten para ödedikleri kısa sürede ispatlarız teşekür ederim.
Arkadaşım forumdaki konuları biraz incelersen aradığın cevapları kesinlikle bulursun.

Bu arada bedava bir siteye sahip olup da " hepsi bukadar burdan projemi açıklamam tamamen size bağlı...." diye yazman da bu forumda yeni, bu işlerde acemi ve bilgisiz olduğunu ispatlamakla kalmıyor sana cevap yazacak insanları da güldürmene sebep oluyor.

Biraz daha samimi yakşaımlar içinde olsan ve daha önceki konuları okusan senin için daha faydalı olur.

İyi çalışmalar...

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
updated sitenden gelen aramalar basina sana para veriyor degisken fiyati var bunun.
sitene sabit update a yonlendirme yapan kodlar daha cok ise yarar.
sana cek gonerir ev adresine sende gider yapi kredi de bozdurursun olur biter

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
acaba proje naısl bişey merak ettım :) madem bir düşüncen var paylaş bizimle tamamen buradakıler baksın belkıde onceden birisi denedı fıyasko oldu veya mantıklı bişey tutacak herjekes gırsın bu işe ama yazıp da açıklama yapmaman biraz garibime gitti açıkcası ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5