İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Deniz Feneri bannerlarını kaldırabilirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.milliyet.com.tr/2007/04/25/son/sontur41.asp
Deniz Feneri Derneği Genel Merkezi, Almanya'da Kanal 7 INT'e yönelik baskında derneklerinin de adının geçtiği belirtilerek, "Almanya'da kurulu bulunan 'Deniz Feneri E.V' isimli kuruluşla derneğimizin organik bir bağı olmadığı gibi Almanya'da temsilcilik ya da şubemiz de bulunmamaktadır" açıklamasını yaptı.

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şahsen inanmıyorum ben,soğudum Deniz Fenerinden. Olaylar patlak verince bu olayı uydurmuş olma olasılıkları yüksek. Diyelim ki Deniz Feneri E.V'nin Kanal 7 ile alâkası yoksa,neden Kanal 7'ye para aktarsınlar ki? Hiç inandırıcı gelmedi açıklamaları ve ben soğudum. Alternatif yardım dernekleri mevcut. Onlara yöneleceğim ben.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
habertürk'ün haberlerini kaale almamayı öğrenmemiz lazım acilen..

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
haber doğru mu yanlış bilmiyorum umarım yanlıştır ama tecrübelerime dayanarak ben yazıyım siz nasıl isterseniz öyle yapın. birilerine yardım etmek istiyosanız kendi elinizi kullanmak en iyisidir her zaman için. yani gidip kendiniz araştırın bulun bizzat yardım etmek istediğini kişiye kendi ellerinizle görüp bilip verin ne verecekseniz. bu her zaman için hem en iyisi hem en güvenilir olmuştur benim için.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
haber doğru mu yanlış bilmiyorum umarım yanlıştır ama tecrübelerime dayanarak ben yazıyım siz nasıl isterseniz öyle yapın. birilerine yardım etmek istiyosanız kendi elinizi kullanmak en iyisidir her zaman için. yani gidip kendiniz araştırın bulun bizzat yardım etmek istediğini kişiye kendi ellerinizle görüp bilip verin ne verecekseniz. bu her zaman için hem en iyisi hem en güvenilir olmuştur benim için.

+++1000 ben öle yapıyorum..

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
uyarın için teşekkürler, lakin ben bu uyarıyı almıyım alanada mani olmıyım.

Deniz fenerine dün nasıl güveniyorsam bugünde aynı derecede güveniyorum.

ayrıca dünden beri açılan kaçıncı konu bu hepsi kapatıldı bunun ömrüde fazla uzun değildir, ayrıca Kanal 7 tarafından yapılan açıklamayıda okumanızı öneririm.

tolgatarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
e bu adamlar bu kadaş işi sevabına yapmayacaktır. TV reklamı gazete reklamı nakliye personel v.s. Kar etmeden hiç bir oluşum ayakta kalamaz.Ben eskiden beri
güvenmiyordum halada güvenmiyorum.Başka dernekleri değerlendirmenizi öneririm.Benim favorim akut ve tema. Yoksula yardımı ise kendim etrafımdakilere yapıyorum.En sinir olduğum konu ise internet üzerinden kurban bağışı cebede mesaj atıyolar kestik v.s.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
internet üstünden yardım etmeye bende pek sıcak bakmıyorum yardım edilcek cok insan var gözümüzle gördümüz kişiye elden vermek daha iyidir cevremizde fakirde yok ise ögrenci okuturuz ben her sitemi actıgımda denizfenerin bannerine yer verirdim pişmanmıyım degilim içimdeki niyet önemli karşı kandırmış benim sorunum degil kalbimizdeki niyete bakarsak o iyilik sayılır zaten bundan sonra bannerlerine yer verirmiyim kesin bir laf diyemem zamanla bakılır olaya bazı haberler yalan yanlısda haber ediyor bunuda gözden kacırmıyalım diyorum

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
valla bu akım bir cemaat akımıdır ve yıllardırda paranız maalesef oraya gidiyor...tabi bunu bir topluluğa vermek isteyen var vermek istemeyen o ayrı ;)
ancak tuvaletinin geldiğini anlayacak kadar düşünsel duygu ve refleksleri çalışan herkes böyle bir yardıma inanmaz oda ayrı bir konu tabi...paranız varsa ve gerçekten yardım etmek istiyorsanız sokaklar fakir ve karnı aç olan adam dolu...4-5 tane kaşar ekmek bile yaptırıp dağıtsanız çok çok daha mantıklı ve hedefi bulan bir yardım olurdu.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
e bu adamlar bu kadaş işi sevabına yapmayacaktır. TV reklamı gazete reklamı nakliye personel v.s. Kar etmeden hiç bir oluşum ayakta kalamaz..

inanılmayacak şeyleri yapmak ne güzel bir şey... sevabına kar etmeden yapıyorlar Allah razı olsun

Bu konu 2 sefer daha açıldı forumda... Kanal 7 belki rant sağlamaya çalışabilir benzer oluşumlar kurarak fakat Deniz Feneri ile ilgili kafası karışık olan yazmadan önce gtisn derneğin bir çalışmasına katılsıın... Oturduğunuz yerden iftira atmayın...

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anlatamam görmen lazım der bir şarkıda ben gördüm adamlar çalışıyor bir yerden dügmeye basılmış deniz fenerinin yaptıgı ortada ben her zaman tam destek verecegim.

H

haldun157

Misafir
BORTE45 merak ettiğim deniz fenerinin bannerını hangi sitelerine koymuştun da kaldırdın ?

ben senin sitelerine deniz feneri bannerlarını koyduguna inanmiyorum. sadece provakatörlük yaptıgına inaniyorum

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
deniz feneri ile gönüllü olarak ben de çok çalıştım. ancak para yardımı olarak değil de, ihtiyacı olan insanları yardımseverlerle buluşturmaya çalışıyorduk. sadece isim listesi veriyorlardı, biz direk görüştürme yapıyorduk.
hiç siyasi yönünü değerlendirip, umursamamıştım, bizim yaptığımız beni mutlu ediyordu.
maalesef paranın girdiği yerde böyle şeyler oluyor demekki.. çok üzücü.

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
deniz fenerinden sakarya üniversitesi öğrencilik yıllarımda bir kaç arkadaşım burs alıyordu. Kaldığımız yurt sağlamıştı bu bursu, yani iletişim kurmalarını sağlamıştı. Fakat kaldıgımız yurt bir cemaat'e ait sakallı kimseler tarafından idare ediliyordu ve arkadaşlara paraları ödeyenlerde benzer tipte ve mantıkta insanlardı. Cemaat olduğu doğrudur, gördüğüm ve bildiğim kadarıyla.. Fakat cok yardıma muhtaç kişiye yardımcı oluyor ve bunu türkiyenin her yerinde yapıyor.. Sadece iletişime geçmek yeterli oluyor, kücük bir araştırmadan sonra gerekli ihtiyaçlarınızı karşılamanızda yardımcı oluyorlar.. kanal 7 ile alakasını bilemem fakat amaç ve niyetleri iyiye yönelik yatırımlar içeriyor, önemli olanda budur sanırım..

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
elbette insanlara yardım da ediliyor amaç bu zaten. ama insanlar yardımlarını ihtiyacı olan insanlara ulaşması için yapıyorlar. kanal7 ye 'yardım' edildiğini bilerek değil.

işin kötü yanı bu olaydan sonra benzer sosyal yardımlaşma projeleri hiç ilgi görmeyecektir. televizyonlarda ciddi projeler dışında zaten destek görmediğini de biliyoruz.
en iyi çalıştığını düşündüğümüz deniz feneri bile 'hırsız' çıktıktan sonra (olayın haberlerdeki gibi sonuçlandığını varsayarak) :(

iletiler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AVRUPA DA yardım toplamak için orda Türkiye deki bir şirket, organizasyon vs. ile alakanız olmamalı, bağımsız olmamanız gerekmektedir. Buna uygun olarak da orada da Ayrı bir dernek kurulmuştur. Ama hernekadar bizim alakamız yok dense de bunlar aynı kuruluşlar. Kanal 7, Kanal 7 avrupa deniz feneri derneği, deniz feneri ev, bunların hepsi aynı dır.
Sözüm ona yardım derneğinin kimlere (Kanal7) yardım ettiği açık bir şekilde ortaya çıkmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5