İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Deniz Feneri Derneğinde çalışan kim var

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Deniz feneri derneğinde çalışan birileri var mı aranızda?

Çalışanlardan bir ricam var;
Derneğin yöneticilerine ulaşıp şunu iletsinler lütfen.
Bir iddia ile yapılan tutuklamaların olduğu dernekle Türkiyedeki Deniz feneri derneğinin bağının olmadığını (yada varsa olduğunu ki olmadığı yönünde dernek açıklama yaptı) Dernek kayıtlarının tutulduğu resmi makamdan rica edip kamuoyuna bunu ilgili dernek kaydı tutan yerden isteyebilirler mi?

buradaki arkadaşım Emniyet genel müdürlüğü böyle bir açıklama yapabilir diyor; eğer ilgili derneğin Türkiyedeki dernekle bağlantısı yoksa lütfen bunu denizfeneri söylemesin Dernek kayıtlarının olduğu resmi yer neresiyse oradan rica edilsin kamuoyuna orası bu açıklamayı yapsın.

Bunu rica ediyorum
rüyamda 200 milyon kadar karganın gökyüzünde uçtuğunu gördüm bu gece ve inanın üzüldüm.

Saygılarımla

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir detay daha Emniyet Müdürlüğünün Dernekler Masası şubesi oluyormuş.
Bir dernek Dernekler Masasına faal olup olmadığını aylık olarak rapor ediyormuş.

ilgili resmi kurum açıklama yapmasa bile Deniz Feneri (Türkiye) bu belgeyi alıp Basın bildirisi vs.. ile Kamuoyuna sunabilir sanırım

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Deniz Feneri Genel Kurulundan biriyle değil ama Genel kurula direk bilgi verebilen biriyle görüşebildim.
ilgili ricamı ileteceğini söyledi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5