• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

    deneme bonusu veren siteler cratosroyalbet pubg uc smm panel smm panel

Deniz Feneri Derneğinde çalışan kim var

Bilgiler
Katılım
21 Ağustos 2005
Mesajlar
1,845
Reaction score
0
Puanları
0
221 Aydır Üye
Arkadaşlar Deniz feneri derneğinde çalışan birileri var mı aranızda?

Çalışanlardan bir ricam var;
Derneğin yöneticilerine ulaşıp şunu iletsinler lütfen.
Bir iddia ile yapılan tutuklamaların olduğu dernekle Türkiyedeki Deniz feneri derneğinin bağının olmadığını (yada varsa olduğunu ki olmadığı yönünde dernek açıklama yaptı) Dernek kayıtlarının tutulduğu resmi makamdan rica edip kamuoyuna bunu ilgili dernek kaydı tutan yerden isteyebilirler mi?

buradaki arkadaşım Emniyet genel müdürlüğü böyle bir açıklama yapabilir diyor; eğer ilgili derneğin Türkiyedeki dernekle bağlantısı yoksa lütfen bunu denizfeneri söylemesin Dernek kayıtlarının olduğu resmi yer neresiyse oradan rica edilsin kamuoyuna orası bu açıklamayı yapsın.

Bunu rica ediyorum
rüyamda 200 milyon kadar karganın gökyüzünde uçtuğunu gördüm bu gece ve inanın üzüldüm.

Saygılarımla
 
Bilgiler
Katılım
21 Ağustos 2005
Mesajlar
1,845
Reaction score
0
Puanları
0
221 Aydır Üye
bir detay daha Emniyet Müdürlüğünün Dernekler Masası şubesi oluyormuş.
Bir dernek Dernekler Masasına faal olup olmadığını aylık olarak rapor ediyormuş.

ilgili resmi kurum açıklama yapmasa bile Deniz Feneri (Türkiye) bu belgeyi alıp Basın bildirisi vs.. ile Kamuoyuna sunabilir sanırım
 
Bilgiler
Katılım
21 Ağustos 2005
Mesajlar
1,845
Reaction score
0
Puanları
0
221 Aydır Üye
Arkadaşlar Deniz Feneri Genel Kurulundan biriyle değil ama Genel kurula direk bilgi verebilen biriyle görüşebildim.
ilgili ricamı ileteceğini söyledi.
 
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst