İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Denizfeneri : Lütfen Okuyun..

Q

QuicK

Misafir
Merhaba arkadaslar..
Dün aksam denizfeneri'ni izledim. Taktir edersinizki cok guzel bir program.
Ve düsündümde ; burada Yüzlerce hatta Binlerce webmaster var. Ve her ay bir miktar para kazaniyoruz. Diyorumki Bir organizasyon yapsak. Öyle cafcaflı , şatafatlı birsey yapmamıza gerek yok. Aramızdan güvenilir birine örnegin kazancimizdan bir miktar para gondersek. Bir hesapta toplansa o para ve denizfeneri dernegine bagis yapsak.. Siz bu konuda ne düsünürsünüz. Kendi adima konusmak gerekirse ben her ay kazancimdan bir miktar para vermeyi seve seve kabul edebilirim..
Konuyu buraya acmamin sebebi webmaster arkadaslarla ilgili olmasi, ve en cok ilgi ceken bolumun burasi olmasidir. Moderator arkadaslarin buna göre yaklasmalarini bekliyorum.
Bu arada "sen kimsin?" diye soracak olanlara : ARKaDaS . .
"Forumda Kime Guvenilir" diye soracak olanlara : Elmasgunes . .
Yanlis anlasilmasin tabiiki bir cok arkadasimiz oldukca guvenilir.. Benim aklima elmasgunes geldi ve onu yazdim..
Fikir ve onerilerinizi bekliyorum..
Unutmayalım : "Damlaya damlaya göl olur.."

T

tahtakale

Misafir
Sağolsun Semra Topkara her ay bi kampanya banneri yolluyor :)

E

ediz

Misafir
www.denizfeneri.org.tr adresinde böyle bir bölüm var
banner isteği yapıyorsunuz
bannerlar ve kampanya sonunda tebrik e-maillerini alıyorsunuz

sanırım 2 yıldır denizfenerinmin reklamlarını sitemde gösteriyorum 5 kuruş almıyorum ama iyilik yapmış oldugumu hissediyor mutlu oluyorum

hele hele kampanya bannerlarını yayınladığım için gelen teşekkür mailleri ve adresime gelen tebrik mektupları daha bir onur okşayıcı oluyor.

"işte sizin gösterim yaptıgınız banner sayesinde kazandığımız yardım paraları ve yaptıklarımız"
konulu bir posta gelmişti ve birkaç veledin :) denizfenerinden aldığı yardım paketlerine sarılma resimleri vardı... falan

en basidinden bu bannerları yayınlayabilirsiniz...

C

constantine

Misafir
Güvendiğiniz adamlar 18 yaşından büyük olsa bari ...

E

erotikbul

Misafir
constantine ne diyorsun arkadaşım. ne 18 yaşından bahsediyorsun sanırım o programı izlememişsin. Bizzat ben destek oldum onlara madden. Şuan onların bannerlarını yayınlayabileceğim sitelere sahip olmadığımdan :D banner yayınlama isteği yapmadım. Ama katkıda bulunun bence.. Direk nakit bulunabiliyorsanız en iyisi odur.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En kısa zamanda bizde gündemimize alacağız....

C

constantine

Misafir
iyinet adminine yollayalım paraları o yatırsın o zaman. Başkasına güvenmem ben.

E

eTre

Misafir
hahahahahah dialerci adamlara ne güvenilir..Senin 18 yasinin altinda dedigin adamin birde abisi var kendisi 18 üstü o yeterli mi ? tr deki cogu kücük caplida olsa webmaster arkadasin hostunu sagliyor elmasgunes.net arastirmadan bilmeden konusmamak lazim!

Ayrica 18 yas altina güvenilmez diye bir kaide mi var su an cogu büyük sitelerin sahipleri 18 yas alti!!!

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
constantine' Alıntı:
Güvendiğiniz adamlar 18 yaşından büyük olsa bari ...

Sence elmasgunes.net'i tek 1 kişi mi yönetiyor?

Emin olun, ilk ödemeden sonra güvenebilirsiniz :rolleyes:

Eğer bu konuda bir organizasyon oluşturulacak ise, destek verebiliriz.

edit: Paraların kimde toplandığı önemli değil, önemli olan gerçekten yardım edecek arkadaşların olup olmadığı. Her koşulda destek verebiliriz.

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaşlar eğer biz parayı kendi aramızda toplamaya çalışırsak olmaz. emin olun bi b.kluk çıkar. ama çok yardım etmek isteyenler "türk webmasterlar grubu" adı altında deniz fenerinin hesabına para gönderir. Ay5rıca s,itesinde reklam yayınlar. Unutmayınki buraya bir sürü manyak geliyor!

G

guajira

Misafir
constantine' Alıntı:
iyinet adminine yollayalım paraları o yatırsın o zaman. Başkasına güvenmem ben.

Evet haklısın forumda zaten adminden başka güvenilir adam yok :)

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ortak bırsey yapmaktansa, herkes kazancının bır kısmını kendı adına denızfenerı sıtesınden onlıne olarak bagıs yapabılır, daha saglıklı olacaktır.
para toplamak bence cok gereksız, bıreysel olarak yatırabılmemız ıcın zaten sayfadan her turlu odeme sekılını koymuslar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5