İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Depo İçin Kullanacağım Server Arıyorum.

W

wapekiz.com

Misafir
merhaba arkadaşlar

depo(download) amaçlı kullanacagım bir server arıyorum

alan:15 gb düşünüyorum.

fiyat bilgisi almak istiyorum sadece.

teşekkürler.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Depo derken backup mı file hosting mi?

DEKAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben depo amaçlı dreamhosttan 200 gb alan aldım 2 terrabyte da BW var.. Bir de upload script kurdum , üyelerim de upload edip siteye linkleri ekliyorlar, iyi oldu , tavsiye ederim.. Ben kuponla almıştım yıllık 19 dolara , kuponsuz fiyatı da uygun yıllık 120 dolar ..

W

wapekiz.com

Misafir
Ben depo amaçlı dreamhosttan 200 gb alan aldım 2 terrabyte da BW var.. Bir de upload script kurdum , üyelerim de upload edip siteye linkleri ekliyorlar, iyi oldu , tavsiye ederim.. Ben kuponla almıştım yıllık 19 dolara , kuponsuz fiyatı da uygun yıllık 120 dolar ..

baktım evet ucuz ama yabancı site alması bi dert,bi sorun olsa anlatması bi dert.

DEKAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haklısın.. ilk açılıştaki iletişimleri halledersen başka bir sorun olmaz, ben kuponla aldığım için ilk başta 1 hafta uğraştım fakat kullanalı baya oldu hiç sorun yaşamadım ..
sadece dosya barındıracağın için hostcini nin son kampanyasına bak derim 10gb 100gbBW yıllık 99 ytl ..

W

wapekiz.com

Misafir
teşekkürler kardeş verdigin bilgilerden dolayı,inceleyeceğim.

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dreamhostta 7mb upload limiti oluyor kendi phpnizi yükleyin dreamhosta 100mb yapın temiz ;)

trickster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TR lokasyonlu makinelerimden birinde 10GB alan / 20GB bandwith aylık 20$ a sağlayabilirim. İlgilenirsen pm. atabilirsin.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
servage.net yada dreamhost sizin işinizi görebilir. fiyatları gayet uygun. Yalnız bu firmalarda aşırı sql çalıştırmazsanız iyi olur sadece depo olarak diyorsanız benim bir çok sunucum olmasına ragmen servage.net den yedeklerimi muhafaza ettigim hesabım var 4 - 5 aydır sıkıntı yaşamadım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5