İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

depositfiles.com satış ortaklığı

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rapidshare gibi bir sistem olan depositfiles.com , yüklediğiniz her dosya her 1000 kere indirilişinde 5$ veriyor. ben henüz kullanmadım, ödeme yapıyor mu bilmiyorum. yukarıdaki "earn money" linkinden kayıt olabilirsiniz. özellikle forumu olanların işine yarayabilir. bildiğiniz bu tür sistemler varsa paylaşırsanız sevinirim.
http://www.depositfiles.com

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
iş çıkmıyor deneme bence. üstelik download yapılacak yere kocaman banner cıkarıyor sonra sitedeki ziyaretciler nasıl indiriyoruz nerey tıklıyoruz diye sormaya baslaynca kaldırdım. hele 5 te 1 e dustuyse hic deneme derim

U

umurcan

Misafir
bence iyi para 10.000 tekilli bi mp3 siten olduğunu düşünsene

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
umurcan' Alıntı:
bence iyi para 10.000 tekilli bi mp3 siten olduğunu düşünsene

Malesef bu millete RAPIDSHARE anlatana kadar akla karayı secti bu webmasterlar. Depositfilesin her dosyaya ufak buyuk 30 saniye bekle deyip KOCAMAN banner inince nereye tıklıycanı analtmak biraz güc. Acıkcası benden 1-2 gunde 100 click gitti 28 i indirebilmis kaldırdım. hele ki 1000 downloada 5 ten 1 e düşmüş hiç ugrasamam.

Zaten dosyadan kazanıcamdan cok ziyaretci memnun mu o muhim. Para derdim olsa ASP PHP değil KPSS calısırım :D

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bunu siteyi rus w.arez sitelerinde görüp mail atmıştım sahiplerine. ruslar bana evet ödüyolar die yolladılar cevap ama ben yine güvenemedim... megaupload daha iyi bence 1 $ 1 k download için. en azından düzgün yasal dosya koyarsan alırsın paranı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5