İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

deprem oldu; simav-Kütahya

mixmax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
allah hepimizi korusun can kaybı yok çok şükür şuanda

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Bende istanbul pendik merkezdeyim. Burada sallandı diyor tv ler . fakat hissedilmedi. Hissedenler varmış. Az önce tv den duydum. Umarım bir hasar yoktur.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
[Kocaeli] Hissedildi. Allah beterinden korusun.

mixmax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende istanbul büyükçekmece baya hissettik oturduğum kolduk havaya kalkar şekilde sallandı allah beterinden korusun arkadaşın dediği gibi

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Ben uşaktayım, o anda kütahyadan bir arkadaşımla telefonda konuşuyorduk önce ben depremi hissettim yaklaşık 10 sn sonra arkadaşım hissetti.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Ben uşaktayım, o anda kütahyadan bir arkadaşımla telefonda konuşuyorduk önce ben depremi hissettim yaklaşık 10 sn sonra arkadaşım hissetti.

Büyük geçmiş olsun sizede hocam. Umarım tekrarı hiç bir yerde yaşanmaz. Beni en çok korkutan doğal afet deprem nedense. Evin ışıkları birkaç gündür gidip geliyordu geçenlerde sabah 6 gibi iyinette dolanırken yine hafif salladı yine televizyonlardan falan duymuştuk bir şekilde. Korkmuyor değilim hani dürüst olmak gerekirse.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
annemin babamın yaşadığı köy simava çok yakın. bir saat boyunca ulaşamadım deli oldum. Allah hertürlü afetten korusun ülkemizi.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Açıkcası daha önce sakarya depremini yaşadığım için bu sefer fazla korkmadım, tek korktuğum şey televizyonlarda önce istanbul merkez üssü dediklerinde oldu aklıma direk gelen şey "Burası böyleyse istanbul kimbilir nasıldır"..

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Hepimize çok çok geçmiş olsun.

İstanbul Güneşli'de çok yoğun hissedildi bu deprem.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5