İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

depresan, GM olmuş kutluyoruz :)

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
paylaşımcı üyeler modluğa geçişte biraz daha avantajlı oluyor örnek depresan arkadaşımız :)

ReBeLLiouS.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Paylaşımcıdan ziyade gerek forumla gerek üyelerle ilgili, yardım sever bir arkadaşımızdı haketti diyorum, başarılarının devamını diliyoruz, allah utandırmasın...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ayağınızı denk alın ulen :p
çok çok sağolun arkadaşlar, hakkımda hayırlısı olsun

Shift

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Tebrik ederim gerçekten yakışmış ilk foruma geldiğim zaman yönetici olarak gördüğüm bir kaç üyeden birisi idi. İyinetin bunu fark etmesi gerçekten sevindirici. Senin için ve tüm iyinet için hayırlı olsun.

Adaletli bir şekilde görevinde başarılar dilerim. :)

bilteksis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
20
hayırlı olsun.

Ekleme: @Shift - ortak her seferinde aynı anda mesaj atıyoruz. Sinirlendirmeye başlıyorsun beni :) Saniye ile hep sen üstte oluyorsun :mad:

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
hayırlı olsun.

Ekleme: @Shift - ortak her seferinde aynı anda mesaj atıyoruz. Sinirlendirmeye başlıyorsun beni :) Saniye ile hep sen üstte oluyorsun :mad:

Tebrik ederim gerçekten yakışmış ilk foruma geldiğim zaman yönetici olarak gördüğüm bir kaç üyeden birisi idi. İyinetin bunu fark etmesi gerçekten sevindirici. Senin için ve tüm iyinet için hayırlı olsun.

Adaletli bir şekilde görevinde başarılar dilerim. :)

ben sizin multi üye olduğunuzu sanıyordum, diyodum bu ne cesaret :D
teşekkürler iyi dilekler için.

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
ünv.'de boşnak-sancak'tan arkadaşlar vardı. kulakları çınlasın, isminizi görünce o günleri hatırladım.

Shift

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Deprasan ip adreslerimizi kontrol edebilirsiniz. Kendi çapında iki ortağız bazen ofisten giriş yapmaktayız ip aynı haberiniz olsun gümbürteye gitmeyelim. :D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
biriniz internet cafeden girsin, ipleriniz aynı sizi az sonra bamlayacam haberiniz olsun :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5