İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Depresan.Net reklam alanları aktiftir

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Merhaba web site sahipleri
depresan.net olarak sitemize reklam vermeyi düşünenlere kapımız azıcık açıktır. Sitemiz bazı hususlarda bünyesine reklam almamaktadır. Nedir peki bu hususlar?

• Web sitemizde Türkiye, Türklük ve bilimum ırk veya memleket hakkında olumsuz yayın yapan sitelerin reklamını yapamıyoruz.
  • Dini inançları hiçe sayan web sitelerinin reklamlarını alamıyoruz ve onları efesle kınıyoruz. Günahtır yahu!
  • *****, h.....g, ....ve bilimum yasa dışı faaliyet gösteren hiç bir kurum veya kuruluşun/kişinin reklamlarını alamıyoruz. Zorumuz var çünkü.
Bu kurallar zaman aşımına uğrayabilir. Bu hususların ne zaman değişeceği bana aittir.​
Şimdi web sitemizin Googleda nerelerde olduğunu, Pagerankının ve Alexasının ne durumda olduğunu yazalım.​

• Web sitemizin Pagerankı şuan için 3′tür. Kontrol etmek isterseniz buraya tıklayınız. Belki de yükselmiştir belli olmuyor pandamıza
  • Web sitemizin Alexa değerine buradan bakabilirsiniz. Sürekli değiştiği için manuel yazamıyoruz. Onun için bi zahmet linke tıklayınız.
  • depresan.net şuan için Dmozda eklidir.
  • Web sitemizin hit durumu pek iştah açıcı değil. Aslında bunun için hiç çalışma yapmadık. Çünkü Depresan.Net kişisel bir site. Hit kaygısı yaşamadık hiç. İlerleyen günlerde bunun için bir çalışma yapabiliriz. Hit oranımızda son 1 ayda hareketlilik gözetledi Sirius Uzay Araştırma Derneği. Hit bu aralar 70 tekilin altına düşmüyor ve inanılmaz derecede iyi kelimelerde sitemize uğruyorlar.
  • Web sitemiz 2.2 yıldır kesintisiz yayın yapmaktadır.
Şimdi gelelim reklam alanlarımızın nereler olduğuna ve fiyatlarına;​

• Sitemizin sağ tarafında bulunan 4 adetlik 140×140 boyutlarındaki reklam alanına talipseniz eğer, aylık 20 TLyi gözden çıkarmanız gerekecektir.
  • Benim fazla param yok blogroll kısmına küçük bir text link eklemek istiyorum derseniz eğer, aylık 15 TLyi gözden çıkarmalısınız.
  • Konu içine reklam verecekseniz eğer 30 TLye 468×60 boyutlarda reklam alabiliyoruz. Bu konuda çok ciddiyiz.
  • Logo yanı reklam isterseniz 35 TLyi gözden çıkarmalısınız
  • Tanıtım yazılarınızı yine yukarıda yazdığımız hususlar dışında yayımlatabilirsiniz. Bu tanıtım yazılarınız ana sayfada belli olmayan bir gün boyunca sabit kalacaktır. Bu reklamın bedeli size 25 TL olarak yansıyacaktır.
  • Bir de RSS bileşeni olarak reklam alıyoruz. Web sitenizdeki en çok vurgulamak istediğiniz konularınızı 10 konu olacak şekilde 30 TL gibi astronomik bir rakamla blögumuzda yayımlıyoruz. Boş alan en geç mart 20′de olacaktır.
Reklam alanlarımız bunlarla sınırlıdır. Ne zaman nerelere reklam alacağımız belli değildir.​
Güncelleme: 11.03.2012

Moderatör tarafında düzenlendi:

Asalsayi

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Tanıtım yazısı ile ilgileniyorum; ödeme turkcell tl veya garanti mümkünse sevinirim.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
garanti ödeme alabilirim, mesaj attım

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
Beleşe reklam vermek istiyorum olabilir mi ? Hayırlı işler şafak abi :D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Tüm reklam alanlarım bütün sitem hostum domainimi 1000 lirara bırakıyorum:p
evlenecez para lazım, siteden indirdiğim paralarla balayı yapacam ( :B )

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Yardım kampanyası düzenlemek gerekli. " Haydi İyinet, Deprasan için el ele." Herkes bir günlük adsense gelirini bu olması olası düğüne bağaşlasın. :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Olmaz. Evlendireceğiz. Para lazım :D
Kız evine geçmiş olsuna gidelim tiz vakit...
Belki vazgeçirebiliriz...
Kızları belki bir cahillik eder de nikah memuruna evet der.
Kızını dövmeyen, dizini döver.
Dayak cennetten çıkma.

Konu dağılmasın; sen reklam al, üstüne de para sen ver.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bugün konularımı hortlatma günüm
reklam almaya devam ediyorum

trdinner

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
pm ltfen .garanti bankası iletanıtım yazısı.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
reklam fiyatlarını güncelledim arkadaşlar

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
reklam alanlarım ve fiyatlarımı güncelledim, inceleyiniz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5