İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Derbide Gol Yok!

Cyberay

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Turkcell Süper Lig'de 14. haftanın son maçında ezeli rakipler Fenerbahçe ile Beşiktaş'ın mücadelesi 0-0 berabere bitti.

Bu sonuçla Fenerbahçe liderliğini, Beşiktaş ise 4. sıradaki yerini korudu.Diğer yandan zirveyi zorlayan diğer ekiplerin de berabere kalması haftanın en karlı takımını Antalyaspor'u yenen Galatasaray yaptı.

Hafta içindeki Avrupa sınavlarında takımlarımıza başarılar dilerim...

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
izledim maçı.Bence çok sıkıcı bi derbiydi. David 9 defa ofsayta yakalandı helal olsun :)

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Buda bir fenerlinin züğürt tesellisi olsa gerek, 6 sene diyorum :)
Maç öncesi resmi sitede "Kaderinizi Değiştireceğiz" yazılacağına, önce kendi kaderlerini değiştirsinler. Kibir ile Beşiktaş'ı kücük görmeler, fark atacağız sözleri seviyorum bu fenerlileri
6. Sene
Bu alemde tek eğlence, FENERBAHÇE :D
Konunun Özet görüntüleri :

www.forzabesiktas.com

www.carsiforum.com

Boş söz değil, gerçekler kapak oluyor, BİZDE.
Merak ediyorum, hangi taraftar profili bu kadar toz pembe hayallerle yaşıyor, dünyada eşi benzeri varmıdır bilmiyorum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5